Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR
Tags: , ,

Dočkáme se v roce 2020 dalšího návratu GSP?

Dočkáme se v roce 2020 dalšího návratu GSP?

Podle bývalého zápasníka a nynějšího analytika stanice ESPN Chaela Sonnena se v tomto roce dočkáme dalšího návratu legendárního Georgese St. Pierra. Sonnen pronesl, že je přesvědčen o jeho návratu do oktagonu UFC v tomto roce.

GSP

Podle Sonnena si GSP stále udržuje svoji vynikající formu, se kterou může kdykoliv vstoupit do oktagonu. Pořád se objevují nové fotky a videa, na kterých je vidět GSP při tréninku. Trenér Firas Zahabi navíc několikrát zmínil, jak tvrdě se Georges St. Pierre neustále připravuje. „Jsem přesvědčen, že v roce 2020 uvidíme GSP znovu v UFC. Jedinou otázkou je na jakém turnaji? Všichni víme, že pořád trénuje. Vidíme jeho fotografie. Všichni víme, jak to funguje,“ prozradil Sonnen.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/16/gsp-je-ochoten-se-vratit-na-souboj-s-khabibem/


Mnoho fanoušků i odborníků neustále spekuluje, s kým by se GSP mohl ve svém návratu utkat. Podle Sonnena se nemusí soustředit na jednoho konkrétního zápasníka. Existuje mnoho zápasů, o které by mohl mít zájem. Conor McGregor je zpátky, Jorge Masvidal je nyní velká hvězda, Kamaru Usman hledá soupeře a Khabib se utká s Tonym v dubnu. Pro Georgese se určitě něco najde, uvádí Sonnen ve svém pořadu BAD GUY INC.

Georges St. Pierre se fanouškům naposledy představil v roce 2017 na turnaji UFC 217. V souboji o pás šampiona střední váhy porazil Michaela Bispinga, kterého ukončil na submisi. Chvíli se spekulovalo o obhajobě pásu, ale po přetrvávajících zdravotních problémech odešel zpět do sportovního důchodu. Nyní se ovšem zdá, že je GSP opět připraven na návrat do oktagonu. 

Tags:
Předchozí článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *