Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Karlos má na odvetu nárok,” říká Attila Végh

“Karlos má na odvetu nárok,” říká Attila Végh

Karlos Vémola si teď sice plní otcovské povinnosti, protože se mu v prosinci narodila dcera, ale to neznamená, že zapomíná na svůj plán. Několikrát totiž jasně zopakoval, že udělá všechno pro to, aby dostal odvetu s Attilou Véghem. Porazí prý kohokoliv, komu mu organizace OKTAGON MMA postaví do cesty. Nyní se k odvetě znovu vyjádřil i vítěz Zápasu století Attila Végh.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/11/posledni-veghuv-premozitel-zwicker-poslal-vzkaz-z-vezeni/


“Myslím si, že to byl Zápas století, to znamená jeden souboj. Ale povím upřímně, že za to, co Karlos udělal pro česko-slovenské MMA, kolik lidí náš sport díky němu zná, má rozhodně na odvetu nárok. Je ale už na mně, jestli jeho výzvu přijmu, nebo ne. Rozhodně má ale na odvetu nárok. Kdyby neměl silné řeči, nebylo by to tak zajímavé. Můžeme mu proto, i celému OKTAGONu, jen poděkovat, že se o Zápase století tak moc vědělo, že to strhlo takový zájem. Byl to brutální boom,” prozradil Attila Végh pro server iSport.cz.

Karlos Vémola Ondřej Novotný

Attila tedy odvetu nevylučuje, protože si je očividně vědom, že je asi na místě, ale na druhou stranu jí ani nepotvrzuje. Promotér organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný se na toto téma vyjádřil v tom smyslu, že by bylo ideální, kdyby Karlos zkrátka porazil dost soupeřů na to, aby se nikdo jiný, než Attila Végh, zkrátka nenabízel. Sám Vémola původně mluvil o Véghovu posledním přemožiteli Zwickerovi. Ten je však aktuálně ve vězení a nevypadá to, že by se z něj měl dostat. Organizace však disponuje celou řadou zajímavých bojovníků, se kterými by mohl Karlos na cestě za odvetou změřil síly.

Možnosti

V oficiálním žebříčku jsou mezi Vémolou a Véghem dvě jména – Kimball a Feucht. Je tedy možné, že se v roce 2020 dočkáme duelu Vémola vs Kimball/Feucht. Stejně tak, pokud v Ostravě porazí Siwyho, se nabízí souboj s Ďatelinkou o titul šampiona střední váhy. Určitou možností je i tolikrát spekulovaná bitva s Peštou. 

Karlos má totiž očividně dost času, protože Attila se do dalšího souboje jen tak nechystá, Do doby, kdy se budu cítit dobře zdravotně. Každopádně teď čekáme děťátko. A tomu chci věnovat čas na sto procent. Chci si užít jeho začátky společně s mou ženou. Ale jinak cítím, že v sobě ten oheň dál mám, a tak budu dál bojovat. Proto jsem nezahodil po Zápase století rukavice, což bych i mohl, protože jsem už v životě dokázal dost. Myslím, že já a Ivan Buchinger máme v Československu na kontě nejvíc zápasů, takže jsme už něčeho dosáhli. Nicméně je to můj život, potřebuji to dělat, takže nedokážu teď říci dokdy.“

Zdroj: Véghova zpověď: Jak se mu Vémola nedostal do hlavy a co říká na odvetu

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *