Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Jon Jones se opřel do vyzyvatele Reyese

Jon Jones se opřel do vyzyvatele Reyese

Šampion polo-těžké váhy Jon Jones má před sebou další titulovou obhajobu. Ta proběhne na začátku února na turnaji UFC 247, kde se Bones utká s doposud neporaženým Dominickem Reyesem. Ten dokázal v posledním zápase tvrdě ukončit bývalého šampiona střední váhy Weidmana, takže si rozhodně věří i na Jonese. Šampion však změnu na trůnu nehodlá připustit.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/21/jon-jones-poslal-vzkaz-moznemu-vyzyvateli-reyesovi/


„Dominicku, sledoval jsem tvé rozhovory, ze kterých mi vyplývá, že si myslíš, že jsi lepší, než já. Nikdy jsi nemusel bojovat se závislostí, protože máš vystudované tituly a vždy jsi byl kapitánem týmu. Chápeme to. Podobní lidé mě nespočetněkrát přehlíželi a podceňovali. Rok za rokem jim však dokazuji, že stojí za hovno.Teď jsi v mém světě,“ vzkázal Jon Jones svému dalšímu vyzyvateli.

View this post on Instagram

The rivalry has just begun! 🏆 #UFC247

A post shared by ufc (@ufc) on

Reyes má za sebou celkem 12 zápasů s tím, že všechny dokázal vyhrát. Jen třikrát museli o vítězi rozhodovat bodoví rozhodčí. Zbývajících 9 zápasů ukončil před limitem hlavně via KO/TKO. Právě na svou sílu bude očividně spoléhat i v souboji s Jonesem. „Řekni mi, koho jsi naposledy vypnul?“ rýpl si například do šampiona, který na konci roku 2018 ukončil Gustafssona. Nešlo však o čisté KO, ale TKO, kdy Jones zasypal ležícího Švéda salvou úderů.

„Nepotřebuji lidi vypínat,“ reagoval Jon Jones. „Nepotřebuji je vypínat, protože mám široký arzenál zbraní. Tvojí jedinou šancí je, že mě trefíš levačkou. Jsi pes, který je trénovaný jen na jeden trik. Však se podívej na své highlighty. Levá, přední. Levá přední.“

Jon Jones je známý tím, že ve svých soupeřích umí dobře číst. Nejprve si je nastuduje před zápasem a následně tyto znalosti doplní přímo v boji. Díky dlouhému rozpětí je navíc schopen kontrolovat vzdálenost a nepouštět si soupeře příliš k tělu. Rozhodně nás však čeká hodně zajímavý zápas. Reyes si je totiž vědom toho, že má před sebou životní šanci, takže jí určitě bude chtít využít.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *