Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Trashtalk mezi Malachem a Kohoutem pokračuje

Trashtalk mezi Malachem a Kohoutem pokračuje

Včera jsme vás informovali o rozhovoru Matouše Kohouta, který vysvětlil, čím ho vlastně Jan Malach tak naštval. Zároveň znovu zopakoval, že o vzájemný zápas stojí a v podstatě jen čeká na smlouvu. Král Severu na základě toho přišel s reakcí, takže jsme se dočkali další výměny. Vypadá to, že tento sport jen tak neutichne.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/15/je-to-pro-me-odepsany-clovek-rika-matous-kohout-o-malachovi/


„Já jsem chtěl zápas už když jsem byl v XFN… Zápas bych s ním chtěl. Výkon podal super, ale pohřbil to úplně tím rozhovorem. Takhle arogantní rozhovor jsem dlouho neslyšel. Tohle ani nevím, jestli si někdo v UFC dovolí. Možná Diaz by takhle reagoval. Tohle je pro mě odepsaný člověk… Samozřejmě to jde říct normálně. Neodepisujte mě, já jsem pořád tady, nebo něco. Takhle arogantně mě to nasralo,“ vysvětlil Matouš Kohout ve zmíněném rozhovoru.

“Je to jenom ňouma, co se snaží si vykřičet pozornost jak ženská. Posral se ze mě strachy před O2 arenou, na kterou dostal nabídku, a teď bude dělat frajera,” vzkázal Jan Malach na svém IG profilu v reakci na zveřejněný článek. Vypadá to tedy, že zápas Malach vs Kohout nebyl “na stole” jen v rámci organizace XFN, ale i v rámci OKTAGON MMA.

“Nabídka na O2 mohla přijít, ale když řešíš svůj zdravotní stav kvůli tomu, abys neohrozil těhotnou manželku… Okay, ty rádoby Králi. Budeš na kůlu jako ve Hře o trůny,” reagoval Kohout rovněž na svém IG profilu. “Ještě řekni, kdo si radši řekl o 150k za zápas, než aby radši nastoupil do fightu. A to nemluvím o tom, kdo si mě tu zablokoval na IG jak ubožák,” pokračoval.

Vypadá to, že se nám před očima rýsuje zajímavá rivalita, kterou by slušelo vyřešit přímo v oktagonu. Organizace OKTAGON MMA plánuje na první čtvrtletí hned několik akcí, tak uvidíme, zda se zúčastněné strany na nějakém termínu dohodnou.

Úvodní koláž via IG Jan Malach + IG Striking Pictures

Tags:
Předchozí článek

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *