Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Conorův tým identifikoval Kovbojovu slabinu

Conorův tým identifikoval Kovbojovu slabinu

V polovině ledna nás čeká avizovaný návrat Conora McGregora. Na ten dojde na turnaji UFC 246, v jehož hlavním zápase se utká s rekordmanem Donaldem Cerrone. Oba bojovníci už tak jsou nějakou dobu v plné přípravě. Conorův trenér přitom v jednom z posledních rozhovorů prozradil, že se týmu podařilo identifikovat slabinu, kterou budou chtít využít.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/01/donald-cerrone-se-pred-soubojem-s-conorem-pochlubil/


“Jsem moc rád, že se Conor McGregor utká s Cerronem, protože je to hodně talentovaný bojovník. Stačí se podívat na jeho zápasy. Má v arzenálu hodně zbraní, které umí komplexně mixovat dohromady. Rozhodně je hodně talentovaný, ale jako každý má i on ve své hře určité mezery. V minulosti se mu totiž nedařilo proti bojovníkům, kteří bojují v opačném postoji. Přitom není lepší “jižní tlapa”, než právě Conor. Věřím tedy, že ho budeme schopni natrefovat, na což se hodně těším,” prozradil Owen Roddy. Ten se dlouhodobě stará o Conorův trénink postoje, takže dobře ví, že o čem mluví.

Donald Cerrone

Conorův postoj samozřejmě patří k tomu nejlepšímu, co jsme kdy měli možnost v UFC oktagonu vidět. Cerrone je na tom však hodně podobně. Ne nadarmo drží rekord v počtu ukončení nebo knockdownů. Hodně tedy bude záležet na tom, kdo si dokáže prosadit svůj styl boje.

“Bude to asi hodně zajímavá přestřelka. Conor ho určitě bude trefovat, ale Cerrone to dokáže ustát a zároveň vracet zpátky. Oba se vzájemně respektují, takže si nemyslím, že by se přestřelky zvrtly v nějakou špinavou hru. Bude to zkrátka krásný zápas, který si všichni užijí,” předpovídá Roddy.

O Cerronem se ví, že má často pomalé starty. Právě to by mohlo Conoru McGregorovi vyhovovat. Bude totiž mít dost času na to, aby se v oktagonu “rozkoukal” aniž by hrozilo, že půjde k zemi, jako tomu bylo v posledním zápase s Khabibem Nurmagomedovem. Čím déle však zápas potrvá, tím větší šanci by měl mít právě Cowboy. Ten totiž postupně chytá rytmus a následně rozjíždí neuvěřitelné kombinace. Conor McGregor tedy bude potřebovat trefovat hned od začátku, což by pro něj nemusel být problém. Své by mohl vyprávět Eddie Alvarez, který v souboji s Conorem skončil na zemi, aniž pořádně věděl jak.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *