Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Khabib nadiktoval podmínky odvety s Conorem McGregorem

Khabib nadiktoval podmínky odvety s Conorem McGregorem

Prezident UFC Dana White v jednom z posledních rozhovorů zmínil, že pokud Conor McGregor porazí Cerroneho a Khabib Nurmagomedov Fergusona, tak se bude snažit domluvit odvetu. Neporažený šampion lehké váhy však byl tímto plánem očividně dost překvapen. Na odvetu by přistoupil, ale jen za jasně daných podmínek, které však Conor McGregor jen těžko splní.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/15/proc-si-conor-mcgregor-zaslouzi-dalsi-titulovy-zapas/


„Pokud Conor porazí Cowboye a Khabib porazí Fergusona, tak se mezi nimi budeme pokoušet domluvit odvetu. Zkusíme to uskutečnit, co nejdříve,“ překvapil minulý týden prezident UFC Dana White. Odveta Conor vs Khabib 2 ani v případě výhry bývalého dvojnásobného šampiona nedává smysl. McGregor totiž v rámci lehké váhy naposledy vyhrál na konci roku 2016. Od té doby nastoupil jen jednou, právě proti Khabibovi, který jej dokázal ukončit.

Conor McGregor

„Z posledních 10 zápasů Cerrone prohrál 7 nebo 8. Ten druhý (Conor McGregor) nevyhrál vůbec nic. Řekněme tedy, že je to zápas v rámci druhé ligy. Je mi úplně jedno, kdo vyhraje. Jsem však překvapen tím, co říkal Dana White, že pokud McGregor vyhraje a já taky, tak se bude domlouvat odveta. Já jsem přitom ten, kdo bude rozhodovat o tom, s kým budu zápasit,“ zdůraznil neporažený šampion. Khabib v minulosti několikrát zmínil, že má na seznamu jména Tony Ferguson a GSP. Zápas s Tonym už je domluvený na duben, ale možný duel s GSP je zatím bohužel v nedohlednu. Legendární Kanaďan je totiž aktuálně v důchodu a pokud by se chtěl vrátit, tak by musel minimálně na půl rok vstoupit zpět do testovacího programu anti-dopingové agentury USADA.

Na odvetu s hvězdným Irem by „Orel“ přistoupil jen za jasně nastavených podmínek, „Musel by zhubnout do 155 liber a vyhrát zhruba 10 zápasů v řadě. Já to měl stejné, když jsem se probojovával k titulu. Poté můžeme přemýšlet o odvetě. Zápas s druhořadým soupeřem v rámci jiné váhové kategorie mu však určitě nezajistí titulový zápas v lehké váze. Dokud tady budu já, tak na něco takového nedojde. Nebojte se.“

Vedení UFC bude samozřejmě na odvetu „tlačit“, protože první zápas vygeneroval rekordní prodeje PPV. Je tedy jasné, že u odvety by tomu bylo podobně. Khabib však očividně neřeší peníze, ale sportovní stránku věci.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *