Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Je to pro mě odepsaný člověk,” říká Matouš Kohout o Malachovi

“Je to pro mě odepsaný člověk,” říká Matouš Kohout o Malachovi

Posledním hostem pořadu Na Férovku, se kterým dlouhodobě spolupracujeme, byl bojovník Matouš Kohout. Ten se rozpovídal o svých začátcích v bojových sportech, přechodu do MMA, ale i možném dalším soupeři. Tím by mohl být Král Severu Jan Malach, který Matouše naštval svým posledním po-zápasovým rozhovorem.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/24/malach-vysvetlil-po-zapasovou-rec-kohout-reagoval/


“Já jsem chtěl zápas už když jsem byl v XFN… Zápas bych s ním chtěl. Výkon podal super, ale pohřbil to úplně tím rozhovorem. Takhle arogantní rozhovor jsem dlouho neslyšel. Tohle ani nevím, jestli si někdo v UFC dovolí. Možná Diaz by takhle reagoval. Tohle je pro mě odepsaný člověk… Samozřejmě to jde říct normálně. Neodepisujte mě, já jsem pořád tady, nebo něco. Takhle arogantně mě to nasralo,” vysvětlil Matouš Kohout, proč by se s Malachem rád utkal.

„Děkuji všem, kdo se podíleli na tomhle vítězství! Hlavně Andrému, svojí rodině a celému týmu Reinders MMA, týmu MMA Liberec, svým sponzorům a v neposlední řadě taky fanouškům.

Do zápasu jsem šel maximálně připravený a jsem rád, že jsem zúročil 6 měsíců náročného tréninku. Ruce mi před zápasem lítaly a neměl jsem pochybnosti o tom, že tam ta zadní dřív nebo později ve fightu sedne. Děkuji soupeři za zápas. Má můj respekt a s 22 zápasy je to pravý válečník.

Co jsem řekl do mikrofonu po fightu jsem říct musel. V kleci zápasím od roku 2012 a něco málo už jsem zažil. Děkuji všem, co jsou se mnou. Zároveň je ale potřeba připomenout těm, co mě chtěj srážet dolu, že se jim to nikdy nepovede. Ještě jednou díky,“ vysvětloval před časem Král Severu na svých sociálních sítích

Teď tedy bude zálež na obou bojovnících a hlavně organizaci OKTAGON MMA, zda duel domluví.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *