Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Poslední Véghův přemožitel Zwicker poslal vzkaz z vězení

Poslední Véghův přemožitel Zwicker poslal vzkaz z vězení

Indián Virgil Zwicker se na červnovém turnaji OKTAGON 12 postaral o pozdvižení. V hlavním zápase bratislavského turnaje totiž dokázal hned v prvním kole poměrně nečekaně ukončit Attilu Végha. Poté, co Attila padl bezvládně k zemi, téměř plná hala doslova ztichla. Zwickerovi se tedy v OKTAGONu předpovídala velká budoucnost. Nabízely se totiž bitvy s Vémolou a dalšími bojovníky. Zwicker však nedlouho po návratu ze Slovenska skončil ve vězení, ze kterého nyní poslal vzkaz.


http://139.162.132.153/index.php/2019/07/10/zwicker-srazen-motorkou-zatcen/


„Všem mým přátelům, rodině, fanouškům i podporovatelům. Momentálně bojuji o život. Je to mnohem větší bitva, než jaké jsem zažíval v kleci. Na začátku července jsem byl zadržen a lživě obviněn z hrozných věcí. Měl jsem se dopustit něčeho, co bych nikdy neudělal. Žádám vás tedy, abyste stáli na mé straně. Pamatujte na to, jaký jsem. Miluju své děti nade vše a nikdy bych jim vědomě neublížil. Nejsem první muž, který byl křivě obviněn, obzvlášť ve společnosti, ve které nyní žijeme.

Zwicker

Během zadržení jsem se stal obětí policejní brutality, z čehož jsem si odnesl těžká zranění. Mezitím se manipuluje s mými dětmi a líčí se na mě další falešná obvinění. Stálo mě to rodinu, kariéru, zdraví a svobodu. Nehledám sympatie, pouze podporu a důvěru. Dal jsem srdce komunitě, ve které jsem žil. Vždy jsem se to snažil vracet mladým. Jsem otec, mentor a dobrý člověk. Tohle bude boj o život. Potřebuji své děti. Nevěřte lžím a nepodporujte zlo. Jsem nevinný,“ vzkázal Virgil Zwicker zprostředkovaně na svém IG profilu.

O Zwickerově zadržení jsme vás informovali na začátku července. Virgil se měl tehdy bránit zatčení, což nakonec vyústilo v to, že ho jeden ze strážníku srazil motorkou. Celý příběh se dočtete ZDE.

Dle našich informací byl Virgil obviněn hned z několika skutků, mezi kterými mělo být i násilí vůči dětem, na které ve svém vzkazu naráží. To je však údajně ze strany jeho manželky vymyšlené. Ať už je to jakkoliv, tak Virgilovi určitě nepomůže to, že už byl několikrát trestán a poslán do výkonu trestu. V minulosti totiž napadl policistu nebo jednomu muži doslova vyrazil oko.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/11/vemola-chce-k-veghovi-pres-zwickera-ten-je-vsak-ve-vezeni/


Tento vzkaz asi moc nepotěší Karlose Vémolu, který by se s ním, jako s posledním přemožitelem Attily Végha, rád utkal. Chtěl by se tím totiž propracovat k vášnivě diskutované odvětě. Na souboj Vémola vs Zwicker však s největší pravděpodobností nikdy nedojde.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *