Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Mach nastoupí kdekoliv a s kýmkoliv. Má však jednu podmínku

Mach nastoupí kdekoliv a s kýmkoliv. Má však jednu podmínku

Makhmud Muradov si na proběhnuvším turnaji UFC DC připsal už 13. vítězství v řadě. Zároveň to byla druhá výhra v rámci UFC, která navíc přišla skrze drtivé KO, kterým Mach poslal soupeře k zemi na konci třetího kola. Jediný MMA bojovník stáje TMT je však známý tím, že zápasí rád a hodně. Už teď tedy pomalu vyhlíží další zápas, do kterého prý nastoupí kdekoliv a s kýmkoliv. Má však jednu pochopitelnou podmínku.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/08/ufc-dc-makhmud-muradov-vs-smith-video/


„Je mi to jedno. Ať pošlou smlouvu. Kdekoliv, s kýmkoliv. Já jsem připravený,“ odpověděl Makhmud Muradov po bitvě na otázku, kde by chtěl příště zápasit, zda v USA nebo spíš v Evropě. „Ať mi dají dva měsíce,“ dodal jedním dechem. Tato podmínka je poměrně pochopitelná. Před prvním zápasem měl totiž Mach na přípravu necelé dva týdny a před tím druhým zhruba 4. Běžná příprava, která bojovníkovi zaručí nejlepší formu, přitom většinou trvá až několik měsíců.

Makhmud Muradov

„Vždy měsíc až měsíc a půl před zápasem jedu do Polska, kde mám hodně sparingů a wrestlingu. Lidi tohle asi jen tak nepochopí. Říkají, že přeci trénuji pořád. Ano, trénuji, ale jinak. Samozřejmě se pořád udržuji v nějaké kondici, ale to tělo nemůže fungovat pořád na 100%. Pořád sparingy a wrestling, to se pak tělo unaví. Nemůže být pořád v top formě. Samozřejmě se ale musí na nějaké úrovni udržovat,“ vysvětlil nedávno Muradov v rozhovoru pro MMA Shorties.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/03/makhmud-muradov-ufc-smith/


Nejdříve tak kreativního borce pravděpodobně uvidíme zpět v UFC oktagonu zhruba někdy v březnu nebo dubnu. V březnu se například koná turnaj v Londýně, na kterém by se Mach určitě neztratil. Navíc by to bylo i dost blízko pro fanoušky, kterých si Uzbek s českým srdcem hodně váží, „Mám velkou podporu. Stojí za mnou Uzbekistán a Česká republika, takže si jdu zápas užít a vyhrát.“

Úvodní foto via IG Makhmud Muradov

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *