Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT
Tags: ,

UFC Washington: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Washington: Analýza, Tipy a Sázky

Ve spolupráci se sázkovou společností Maxi-Tip Vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj UFC on ESPN 7: Overeem vs Rozenstruik, který se koná v americkém Washingtonu DC a představí se zde také Mach Muradov.

Dnes vám přínášíme UFC tipy redakce od Radima, Pavla a kurzovou analýzu nově obstará Honza, který na Instagramu spravoval úspěšnou stránku MMA Planet a nyní se přidává k týmu MMA Shorties. Přejeme hodně štěstí při tipování.

Pokud ještě nemáte účet u Maxi-tipu, stačí se zaregistrovat zde: https://www.maxitip.cz/cs/registrace/?c=OGR a sázet na nejvýhodnější kurzy.

Overeem vs Rozenstruik – Vítěz Overeem 1,78

Alistair Overeem se připravuje už na svůj 64. profesionální zápas. Ačkoliv se může zdát, že jeho bohatá kariéra spěje ke konci, Overeema stále žene kupředu vidina UFC pásu. Původně se měl střetnout s talentovaným Waltem Harrisem, nakonec se ale postaví neporaženému Jorzinho Rozenstruikovi. Ten vypadal v dosavadních utkáních famózně, nejeden zápas ukončil už v 1. minutě, to ale logicky znamená nezkušenost v delších zápasech. Z dosavadních devíti zápasů skončilo 7 v prvním kole, 1 ve druhém a 1 na body po třetím. Nemůže spoléhat na to, že tak zkušeného soupeře porazí hned v prvních výměnách. Myslím, že si Overeem taktickým výkonem najde cestu k vítězství, bude se snažit co nejrychleji dostat Rozenstruika na zem, kde ho vyčerpá a popřípadě ukončí 18. kariérní submisí.

Muradov vs Smith – Bude KO/TKO 2,22

Do svého UFC debutu nastupoval Mach za ne úplně příznivých podmínek. Soupeř měl za sebou podstatně delší přípravu a nedalo se o něm ani náhodou říct, že by byl v organizaci do počtu. Tentokrát je to pro českého Uzbeka o poznání příznivější. Zaskakuje sice i tentokrát jako náhrada, dozvěděl se o tom ale s větším předstihem. Navíc nastupuje proti člověku, který vyhrál jediný zápas z posledních 4 a už v kariéře prohrál 4x na KO. Mach drží sérii dvanácti vítězství, z nichž všechny kromě tří ukončil knockoutem.

Font vs Simon – Vítěz Font 1,71

Ricky Simon nastoupil před nedávnem jako obrovský favorit proti navrátilci Urijah Faberovi, už po necelé minutě ale zbytečně zariskoval nedokonalou ofenzivou a šel po přesném kontru k zemi. Aktuální soupeř, Rob Font je na vítězné vlně a po zrušené odvetě s Johnem Linekerem bude chtít další výhrou ukázat, že má na to se opět měřit se špičkou divize. Doposud v UFC neprohrál s nikým jiným, než právě s Linekerem, Raphaelem Assuncaem a Pedrem Munhozem.

Mitchell vs Sayles – Vítěz Mitchell 1,97

V souboji dvou prospektů se představí neporažený Bryce Mitchell proti objevu z Contender Series, Mattu Saylesovi. Mitchell v jedenácti profesionálních zápasech poskládal uctihodný rekord 11-0 s 8 submisemi. V posledních třech zápasech okusil jaké to je vyhrát na body a postupně sbírá více a více zkušeností. Jediná porážka v kariéře přišla v souboji s Bradem Katonou v reality show The Ultimate Fighter, kde jsou všechny zápasy vedeny jako amatérské a nepočítají se tedy do profesionálního rekordu. Prohrál tehdy na submisi až na konci třetího kola, z čehož se hodně poučil a měl možnost se začít ještě více rozvíjet. Rozhodně zápasník s obrovským potenciálem.

Struve vs Rothwell – Vítěz Struve 1,97

Další z MMA veteránů, který okusil důchod, ale moc dlouho mu to nevydrželo. Když Stefan Struve porazil na loňském UFC turnaji v Praze Brazilce Limu, oznámil definitivní konec své bohaté kariéry. Už po půl roce se ale ukázalo, že ještě nekončí a hned se vrací proti dalšímu nebezpečnému soupeři. Ben Rothwell se představil proti špičce těžké váhy, od dopingového nálezu začaly však být jeho výsledky nepřesvědčivé. Aktuálně má tři porážky v řadě a v poslední bitvě si dokonce připsal nepříznivý rekord, Andrei Arlovski jej totiž natrefoval do hlavy nejvíckrát za zápas v historii těžké váhy. Rothwell je jedním z těch zápasníků, kteří už by toho měli nechat, ale je pro ně těžké si to přiznat. V těžké váze je ale přesluhování velmi riskantní.

Radim

Pavel 

Honza

Celková úspěšnost tipů z minulých turnajů:

Radim 264 z 432 (61,11%)

Pavel 261 z 432 (60,42%)

Honza 140 z 222 (63,06%)

TIP NA TIKET:

Tags:
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Stories