Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Značka Double Red „převzala“ XFN a představila velké plány

Značka Double Red „převzala“ XFN a představila velké plány

Petr Kareš včera večer informoval, že organizace XFN již brzy prozradí novinku, díky které se podaří dokončit to, co se v roce 2019 nezvládlo. Server Sport.cz dnes v souvislosti s tím nabídl článek, podle kterého se novým stoprocentním majitelem organizace XFN stala oděvní značka Double Red, která rovnou představila i velké plány na rok 2020.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/04/jsem-na-sebe-hrdy-avizuje-kares-oznameni/


Podle zmíněného článku by se XFN v roce 2020 chtělo představit hned v pěti zemích, kde by se konalo až osm turnajů. Ten pražský by se měl konat 6.3. na Královce s tím, že jednou z hlavních hvězd by měl být veterán Petr „Monster“ Kníže.

„Naším cílem je z XFN vybudovat úspěšnou evropskou organizaci bojových sportů. Double Red vždy investoval do mladých sportovních talentů a investice do XFN je dalším logickým krokem v našem otevřeném přístupu k bojovým sportům,“ prozradil pro Sport.cz majitel Double Red Marcel Kolenička. „V současné době řešíme poslední reklamace vstupenek. U zápasníků probíhají individuální platby prozatím bez problémů. Petr Kareš je momentálně v roli zápasníka. Vedením organizace je pověřen Marcel Kolenička. Budeme se zaměřovat na střední Evropu a země, ve kterých má Double Red již dnes vytvořené podmínky pro úspěšný rozvoj.“

Aktuálně má XFN před sebou turnaj, jehož hlavním zápasem je bitva bez rukavic Samuel „Pirát“ Krištofič vs Petr „Voldemort“ Kareš. Dle komentářů na FB vnímá organizace tento turnaj jako investici, kterou se snaží získat ztracenou důvěru fanoušků. Uvidíme tedy, zda tento záměr vyjde.

Zdroj: Pohyby u XFN. Stoprocentní majitel, turnaj v Praze a evropská expanze?

Úvodní foto via XFN

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *