Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

KSW 52: Analýza, Tipy a Sázky

KSW 52: Analýza, Tipy a Sázky

Ve spolupráci se sázkovou společností Maxi-Tip Vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj KSW 52, kde se slovenský zápasník Ivan Buchinger pokusí zabojovat o titul pérové váhy. Zároveň se můžeme těšit na návrat legendárního Mameda Khalidova.

KSW

Mamed Khalidov vs Scott Askham – vítěz Khalidov 2.05

Zápas, který je v Polsku momentálně vnímán podobně, jako zápas století u nás. Legendární Mamed Khalidov, který minulý rok po dvou porážkách s Narkunem ukončil kariéru se vrací proti bývalému zápasnikovi UFC Scottu Askhamovi. Ten během tří zápasů v KSW dokázal dokázal dvakrát porazit Michala Materlu a jednou Marcina Wojcika, k tomu získal titul střední váhy organizace KSW. Askham vyniká hlavně svými kopy na tělo, které mají devastující účinky. Na Liver kick dokázal ukončit, jak Materlu, tak Wojcika. Ani jeho zem není špatná, což dokazuje černý pás BJJ. Ovšem styl Mameda je daleko více komplexní oproti těmto zápasníkům. Vychází hlavně z Kyokushin karate a Combat Sambo. Ovšem i jeho zem je skvělá, což dokazuje hned 17 ukončení na submisi. V tomto zápase očekáváme hlavně souboj v postoji, ve kterých by mohl mít navrch Khalidov. Navíc kurz 2,05 na jeho vítězství je velmi lákavý. Pokud nechcete tolik riskovat kurz 1,45 na +1,5 kola je pořád hratelný.

Salahdine Parnasse vs Ivan Buchinger – vítez Buchinger 3,5

Tento zápas jsme více rozebrali v následujícím článku. Určitě zde volíme spíše na základě sympatií k Ivanovi, ale pokud se nad tímhle zápasem více zamyslíme, tak nevidíme důvod, proč by měl být takovým outsiderem. Ve své zápasnické kariéře už zažil ledacos a kurz 3,5 nám přijde až moc ustřelený. Osobně jsem nad tím dlouho přemýšlel a pokud bych byl bookmaker, dal bych kurz cca 1,6 vs 2,2. Zkrátka pokud budete tento turnaj vsázet, tak kurz 3,5 na vítězství Buchingera určitě za zkoušku stojí.

Szymon Kolecki vs Damian Janikowski – zápas skončí KO/TKO – 1,65

Souboj dvou olympijských medailistů! Vzpěrač Kolecki je držitel zlaté medaile z Pekingu a stříbrné ze Sydney. Janikowski získal bronzovou medaili v řecko-římském zápase na olympiádě v Londýně. Oba mají dohromady 14 zápasů a z toho pouze jediný skončil na body! Ani v tomto případě neočekáváme žádný dlouhý zápas a kurz 1,65 nám přijde hratelný.

Tipy na tiket:

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *