Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Tony Ferguson nabídl předpověď bitvy McGregor vs Cerrone

Tony Ferguson nabídl předpověď bitvy McGregor vs Cerrone

Bývalý prozatímní šampion lehké váhy Tony Ferguson byl hostem pořadu Ariela Helwaniho, ve kterém se primárně rozpovídal o své titulové bitvě s doposud neporaženým šampionem Khabibem Nurmagomedovem. Řeč však došla i na další velký zápas, který nás čeká hned na začátku roku 2020. Řeč je o bitvě Conor McGregor vs Donald Cerrone, která přijde na řadu v polovině ledna na turnaji UFC 246, který se koná v Las Vegas.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/03/zacala-lovecka-sezona-vzkazal-tony-ferguson-khabibovi/


„Řeknu to asi takhle, pokud ho Cerrone pořádně kopne, tak se Conor rozsype jako domeček z karet,“ myslí si Tony Ferguson. Tony pravděpodobně dobře ví, o čem mluví, protože jeho poslední zápas proběhl právě se zmiňovaným Cowboyem. Sice dokázal poměrně jasně zvítězit, ale úplně zadarmo to určitě nebylo. Bitva navíc skončila hodně zvláštním a nevídaným způsobem. Donald Cerrone se totiž v pauze mezi druhým a třetím kolem pokoušel profouknout nos, přičemž dosáhl jen toho, že se mu už tak velký otok pod okem nafoukl tak moc, že na oko přestal vidět. Navzdory omezení chtěl pokračovat v souboji, ale rozhodčí neměl jinou možnost, než zápas ukončit.

Tony Ferguson

„Jak už jsem ale říkal, nejradši bych byl, kdyby duel skončil dvojitým knockoutem,“ pokračoval Tony. „Myslím si, že do toho hned od začátku pořádně šlápnou. Bude to skvělý zápas. Nemůžu se dočkat.“ Dvojitého knockoutu se asi nedočkáme, ale atraktivní přestřelky bychom dostat mohli. Conor i Donald jsou totiž skvělí postojáři, kteří jsou své soupeře schopni ukončit hned několika způsoby. Obzvlášť Cerrone, když se dostane do tempa, předvádí neuvěřitelné výkony.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/30/pribeh-prokleteho-duelu-khabib-vs-ferguson/


Tony má nyní před svým zápasem poměrně dost času. S Khabibem se totiž utká až v polovině dubna na turnaji UFC 249. „Proč bojujeme až v dubnu? Na to se budete muset zeptat UFC. Khabib je pořád na své světové tour. Líbá děti a baví se. Ale koho to zajímá? Všichni dobře vědí, kdo jsem. Klidně bych nastoupil už v únoru. Pro případ, že by na mě zase chtěli něco vymýšlet, jsem byl připravený vzít i jiného soupeře. Naštěstí však všechno klaplo. Do dubna mámě spoustu času na trénink. Budeme si moct dát pozor, abychom se nezranili a nakonec dali fanouškům to, co chtějí,“ ujistil, že není třeba se bát žádné kletby. Souboj Khabib vs Tony byl totiž v minulosti naplánován celkem čtyřikrát, ale ani jednou na něj z různých důvodů nedošlo. Nyní však mají oba borci dostatek času na to, aby se připravili a zároveň dali pozor na zranění.

Tags:
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *