Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Marpo stále touží po bitvě s Vémolou

Marpo stále touží po bitvě s Vémolou

Otakar Petřina, kterého lidé znají spíše pod pseudonymem Marpo, se dnes znovu rozpovídal o možné bitvě s Vémolou. Ta se řešila hlavně na konci minulého roku poté, co Karlos Vémola po výhře na turnaji XFN 15 Marpa v po-zápasové řeči vyzval. „Můžeme boxovat, můžeme se rvát bez limitu, ale chci tě,“ překvapil tehdy přítomné fanoušky Terminátor. Od turnaje XFN 15 už sice uběhlo hodně vody a hodně věcí se mezitím změnilo, ale Marpo by o vzájemný souboj očividně pořád stál.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/02/karlos-vemola-planuje-vegha-donutit/


„Já bych jenom chtěl říct Karlosovi, že tu výzvu přijímám už asi po stopadesáté. Myslím si, že by bylo fajn, kdyby se ten zápas uskutečnil. Ty to víš sám. Respektuji tě jako zápasníka, hodně, ale jednou jsi něco řekl, tak dostoj toho, co jsi řekl,“ rozpovídal se dnes znovu Marpo na téma duelu Marpo vs Vémola.

Vémola sice Marpa před rokem překvapivě vyzval, ale následně bral svá slova spíš zpět. Prý se totiž dozvěděl, že Marpo není tak zkušený zápasník, jak si původně myslel.

„Já o ten zápas hodně stojím, protože si myslím, že to přitáhne spoustu lidí k tomu sportu. Ne že by už u něj spoustu lidí nebylo, ale myslím si, že třeba spoustu dalších lidí z mého hudebního odvětví by to přitáhlo. Pro něj to nemůže být až tak složité. On je profi zápasník, já jsem pro něj amatér, což jsem, i když pár profi zápasů taky mám, ale na úplně jiné úrovni něž on. Dostane prachy, zmlátí mě a bude to mít jednoduché,“ myslí si Marpo.

Marpo by byl pro, kdyby se souboj odehrál v boxu. Zaprvé mu v jiných disciplínách brání problémy s plotýnkami a za druhé by měl v boxu alespoň nějakou šanci. Pokud by totiž došlo na MMA, tak je poměrně jasné, jak by se souboj vyvíjel.

Jako freak fight to zní možná zajímavě, ale na jeho realizaci spíš nedojde. Karlos totiž aktuálně léči operované rameno a poté by se rád vydal na cestu vedoucí k odvetě s Attilou Véghem. Na odbočky v podobě Marpa tak pravděpodobně nebude mít čas ani chuť. 

Zdroj: Karlosi, dostůj svých slov! Marpo chce boxovat s Vémolou. Végh ukázal cestu

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *