Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Jsem na sebe hrdý,” avizuje Kareš oznámení

“Jsem na sebe hrdý,” avizuje Kareš oznámení

XFN bojovník Petr Kareš, kterého příští víkend čeká souboj se Samuelem Krištofičem, na svém profilu oznámil, že bychom se ze strany organizace XFN měli do 24 hodin dočkat zprávy, která prý v roce 2020 pomůže dokončit to, na co se v roce 2019 navázat nepodařilo.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/18/v-tom-pripade-umres-varuje-pirat-petra-karese/


“Všechny vás zdravím. Spousta lidí se mě ptá, jestli mám taky nějaké emoce, ale všechny moje emoce jsou přeci tady (ukazuje na tričko s nápisem XFN). XFN, je tam vítězství, je tam prohra, je tam radost, je tam smutek, je tam beznaděj, ale i nová naděje pro XFN. 

Mám velikou radost, že většina z vás má peníze za neuskutečněnou O2 arénu už na svém účtu. Pokud ještě nemáte, napište mi do komentářů nebo do zpráv. Už by vás skutečně mělo být jen pár. Ať společně během následujících dnů tuhle nešťastnou etapu XFN uzavřeme. 

Během čtyřiadvaceti hodin oznámíme informaci, která nám v roce 2020 pomůže dokončit to, co jsme v minulém roce dokončit nemohli. Jsem na sebe hrdý. Jsem hrdý na sebe i na celý tým XFN. Jsem hrdý na každého, kdo v nás nepřestal věřit,” oznámil Petr Kareš na svém FB profilu.

Kareš naznačuje, že se XFN bude snažit navázat na úspěchy z roku 2018, kdy se organizaci díky turnaji XFN 15 podařilo naplnit pražskou O2 arénu. Dá se tedy předpokládat, že oznámí dalšího investora nebo partnera, který by jí s tím měl pomoct. Zítra bychom měli vědět více.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *