Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Jak sledovat bitvu Muradov vs Smith?

Jak sledovat bitvu Muradov vs Smith?

Makhmud Muradov má před sebou druhý duel v rámci organizace UFC. Ten se odehraje v hlavním městě Spojených států, kde se Mach utká se zkušeným wrestlerem Trevorem Smithem. Kde, kdy a jak bude možné tuto bitvu sledovat? To se dozvíte níže.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/03/makhmud-muradov-ufc-smith/


Souboj Makhmud Muradov vs Trevor Smith bude kartu turnaje UFC on ESPN 7 otevírat. Začít by tak měl v sobotu 7.12. večer někdy mezi 23:30 a 00:00.

Startovka:

Early Prelims

Muradov vs Smith

Solecki vs Wiman

Prelims

Mitchell vs Sayles

Alves vs Means

Font vs Simon

Main Card

Stamann vs Yadong

Ladd vs Kunitskaya

Struve vs Rothwell

Rodriguez vs Calvillo

Overeem vs Rozenstruik

Přenos turnaje UFC on ESPN 7 začíná ve 23:30 s tím, že je možné jej tradičně sledovat skrze Fight Pass nebo stanici Nova Sport 2, která právě kvůli Machovi zakoupila práva na celý turnaj.

Ještě než Muradov v sobotu vstoupí do oktagonu nás v pátek čeká oficiální a veřejné vážení. To by pro Macha nemělo představovat žádný problém. „Příprava šla mnohem lépe než minule. Méně papírování a více času na přípravu. Už se moc těším. Váha je v pohodě. Ráno po tréninku jsem měl 88 kilogramů. V Amerie mě čekají nějaké rozhovory a focení, tak jako vždy,“ prozradil Mach pro MMA Shorties týden před zápasem. Během několika dní před duelem potřebuje do limitu zhubnout zhruba 4 kilogramy, což pro bojovníka jeho kalibru není vůbec žádný problém.

Co se týče zápasu, tak můžeme očekávat, že se jej zkušený wrestler Smith bude snažit přenést na zem. Muradov má však díky skvělému pohybu a rychlosti hodně dobou obranu proti takedownům. Nebylo by tak nijak překvapivé, kdyby se souboj nakonec odehrával v postoji, kde by měl Makhmud dominovat. V případě výhry by šlo o celkem 13. vítězství v řadě a druhé v rámci nejprestižnější MMA organizace.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *