Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Začala lovecká sezóna,“ vzkázal Tony Ferguson Khabibovi

„Začala lovecká sezóna,“ vzkázal Tony Ferguson Khabibovi

V průběhu víkendu byl konečně oficiálně potvrzen dlouho očekávaný souboj o šampiona lehké váhy Khabib Nurmagomedov vs Tony Ferguson. Ten se odehraje 18.4. na turnaji UFC 249 v Brooklynu. Oba bojovníci, kteří se už v minulosti měli utkat celkem čtyřikrát, tak mají dostatek času na to, aby  tvrdě trénovali, ale zároveň dbali na to, aby se nezranili.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/30/pribeh-prokleteho-duelu-khabib-vs-ferguson/


„Proč bojujeme až v dubnu? Na to se budete muset zeptat UFC. Khabib je pořád na své světové tour. Líbá děti a baví se. Ale koho to zajímá? Všichni dobře vědí, kdo jsem. Klidně bych nastoupil už v únoru. Pro případ, že by na mě zase chtěli něco vymýšlet, jsem byl připravený vzít i jiného soupeře. Naštěstí však všechno klaplo. Do dubna mámě spoustu času na trénink. Budeme si moct dát pozor, abychom se nezranili a nakonec dali fanouškům to, co chtějí,“ rozpovídal se Tony Ferguson v rozhovoru s Arielem Helwanim.

Khabib Nurmagomedov vs Tony Ferguson

Jak už bylo v úvodu zmíněné, duel Khabib vs Tony byl v minulosti domluven celkem čtyřikrát, ale doposud na něj z různých důvodů nedošlo. Část fanoušků se tak zatím nechce moc těšit, protože do dubna by se ještě mohla stát spousta věcí. Obzvlášť u duelu, který je považovaný za zakletý.

Tony se však řečmi o kletbě nehodlá zabývat. Místo toho vyhlíží krvavou řež, „Jsem v jeho hlavě. Sleduje mě a bude kvůli tomu hodně tvrdě trénovat. Bude se bát udělat chybu, takže bude hodně nervozní. Z toho budu těžit. Dostanu ho během výměn na zemi. Po bitvě se mnou bude chcát krev. Khabib má problém a ten se jmenuje Tony Ferguson. Jdu si pro něj. Začala lovecká sezóna.“

Oba borci mají aktuálně na svých kontech 12 výher v řadě, takže je jasné, že jedna úctyhodná série v dubnu skončí. Bude to ta Khabibova nebo Tonyho?

Tags:

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *