MMA Shorties

Co hledáte?

„Začala lovecká sezóna,“ vzkázal Tony Ferguson Khabibovi

OKTAGON14 OKTAGON14

„Začala lovecká sezóna,“ vzkázal Tony Ferguson Khabibovi

Share

„Začala lovecká sezóna,“ vzkázal Tony Ferguson Khabibovi

V průběhu víkendu byl konečně oficiálně potvrzen dlouho očekávaný souboj o šampiona lehké váhy Khabib Nurmagomedov vs Tony Ferguson. Ten se odehraje 18.4. na turnaji UFC 249 v Brooklynu. Oba bojovníci, kteří se už v minulosti měli utkat celkem čtyřikrát, tak mají dostatek času na to, aby  tvrdě trénovali, ale zároveň dbali na to, aby se nezranili.


Příběh prokletého duelu Khabib vs Ferguson


„Proč bojujeme až v dubnu? Na to se budete muset zeptat UFC. Khabib je pořád na své světové tour. Líbá děti a baví se. Ale koho to zajímá? Všichni dobře vědí, kdo jsem. Klidně bych nastoupil už v únoru. Pro případ, že by na mě zase chtěli něco vymýšlet, jsem byl připravený vzít i jiného soupeře. Naštěstí však všechno klaplo. Do dubna mámě spoustu času na trénink. Budeme si moct dát pozor, abychom se nezranili a nakonec dali fanouškům to, co chtějí,“ rozpovídal se Tony Ferguson v rozhovoru s Arielem Helwanim.

Khabib Nurmagomedov vs Tony Ferguson

Jak už bylo v úvodu zmíněné, duel Khabib vs Tony byl v minulosti domluven celkem čtyřikrát, ale doposud na něj z různých důvodů nedošlo. Část fanoušků se tak zatím nechce moc těšit, protože do dubna by se ještě mohla stát spousta věcí. Obzvlášť u duelu, který je považovaný za zakletý.

Tony se však řečmi o kletbě nehodlá zabývat. Místo toho vyhlíží krvavou řež, „Jsem v jeho hlavě. Sleduje mě a bude kvůli tomu hodně tvrdě trénovat. Bude se bát udělat chybu, takže bude hodně nervozní. Z toho budu těžit. Dostanu ho během výměn na zemi. Po bitvě se mnou bude chcát krev. Khabib má problém a ten se jmenuje Tony Ferguson. Jdu si pro něj. Začala lovecká sezóna.“

Oba borci mají aktuálně na svých kontech 12 výher v řadě, takže je jasné, že jedna úctyhodná série v dubnu skončí. Bude to ta Khabibova nebo Tonyho?

Tags:

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *