Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT
Tags: , ,

Co gigant UFC chystá na rok 2020?

Co gigant UFC chystá na rok 2020?

Nejprestižnější MMA organizace na světě už pomalu odtajňuje plány na první čtvrtletí roku 2020. Rozhodně se máme na co těšit. MMA gigant totiž neplánuje polevit, naopak si připravil hned několik skvělých turnajů, na kterých nás čeká celá řada atraktivních duelů.

UFC 246 – 18.1. – Las Vegas

McGregor vs Cerrone, Fili vs Yusuff, Modafferi vs Barber, Haqparast vs Dober, Oleinik vs Green, Pettis vs Ferreira, Holm vs Pennington.

UFC FN – 25.1. – Raleigh

JDS vs Blaydes, Pudilová vs Kish, Edgar vs Sandhagen, Hill vs Stosic, Emmett vs Allen, RDA vs Chiesa, McMann vs Lansberg

UFC 247 – 8.2. – Houston

Jones vs Reyes, Shevchenko vs Chookagian, Lewis vs Latifi, Murphy vs Lee, Bektic vs Ige, OSP vs Spann

UFC FN – 15.2. – Rio Rancho

Blachowicz vs Anderson, Borg vs Bontorin, De La Rosa vs Borella

UFC FN – 23.2. – Auckland

Hooker vs Felder, Pedro vs Moreira, Sosoli vs Lima, Mustafaev vs Riddell, Matthews vs Meek

UFC FN -14.3. – Brasília

UFC FN – 21.3. – Londýn

UFC 249 – 18.4. – Brooklyn

Nurmagomedov vs Ferguson

Na turnaj UFC 248, který je na plánu 7.3. v Las Vegas, se navíc aktuálně domlouvají titulové souboje Adesanya vs Romero a Zhang vs Jedrzeczyk. Stejně tak bychom se v první polovině roku měli dočkat završení trilogie Miocic vs Cormier.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/12/ufc-praha-mozaika-2020/


Hodně se také spekuluje o tom, že by se UFC kolem poloviny roku mohlo znovu podívat do Prahy. Několik zdrojů včetně například Macha Muradova tuto informaci rovněž slyšelo, ale z O2 arény, kde by se měl turnaj s největší pravděpodobností konat, zatím zaznělo, že o žádném UFC turnaji neví.

S ohledem na to, že Francie ve své zemi nedávno povolila MMA turnaje, se dá očekávat, že UFC zavítá do Paříže, kde by mohl být jednou z hlavních hvězd Francis Ngannou, který zde žil na ulici a poté několik let trénoval box a MMA.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *