Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Max Holloway vysvětlil, proč respektuje Conora McGregora

Max Holloway vysvětlil, proč respektuje Conora McGregora

V rámci pérové váhy, které nyní vládne pevnou rukou, Max Holloway naposledy prohrál v roce 2013, kdy se utkal s Conorem McGregorem. Mladičký Max tehdy vycházející hvězdě podlehl na body. Conor od té doby prohru v rámci pošťuchování na sociálních sítích několikrát připomněl. Holloway však nyní vysvětlil, proč Conora, navzdory těmto výměnám, stále respektuje a chová k němu úctu.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/01/vlakal-dana-white-conor-mcgregor-do-pasti/


„Když mluví, tak je to byznys a byznys je byznys. Z určitého úhlu pohledu to dokážu pochopit. Samozřejmě se může stát, že překročí únosnou hranici a už to nebude byznys, ale osobní věc. Na to však mezi námi nikdy nedošlo. Nikdy tu pomyslnou hranici nepřekročil. Za to ho respektuji,“ vysvětlil Holloway. Conor například v jednom ze svých příspěvků zavzpomínal na brýle, které mu prý moc chybí. Shodou náhod byl v popředí na fotce i dobitý Max Holloway.

Conor McGregor Max Holloway

Holloway tehdy s klidem odvětil, že mu v té době bylo pouhých 21 let, zatímco Conorovi 25. Podobné výměny však nikdy nezašly do roviny urážek, „Samozřejmě jsme si vyměnili několik vzkazů, ale nic nebylo nějak extra vážné.“

„Conor byl první, kdo se o mě zajímal, když nedopadl můj zápas s Khabibem. Všichni řešili zápas, ale nikdo se neptal, jak jsem na tom já. Když jsem musel odstoupit ze zápasu s Ortegou, nebo když jsem nastupoval do zápasu s Edgarem, tak mě vždy podpořil. Rozhodně má srdce,“ ukázal Max Holloway na Conorovu světlejší stránku, kterou jsme v poslední době bohužel moc neviděli.

Místo zápasů a dobrých skutků se totiž řešilo napadení štamgasta, obvinění ze znásilnění, rozbití telefonu a další kauzy, které na hvězdného bojovníka vrhly nepříjemný stín.

„Je to jenom člověk, tak jako každý z nás. Bohužel se dostal do několika problémů. Ve špatný čas dělal špatné věci, ale to se zkrátka lidem občas stává. Tak to prostě je,“ uzavřel Holloway. Toho už za 14 dní čeká další titulová obhajoba. Na turnaji UFC 245, který nabídne hned 3 titulové bitvy, se totiž utká s rozjetým Volkanovskim. Rozhodně se tak znovu máme na co těšit.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *