Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Karlos Vémola plánuje Végha donutit k odvetě nebo konci kariéry

Karlos Vémola plánuje Végha donutit k odvetě nebo konci kariéry

Kariéra rozjetého Karlose Vémoly zaznamenala na turnaji OKTAGON 15 velkou trhlinu. Po několika letech, kdy sbíral jen výhry, totiž v souboji se slovenskou legendou Véghem tvrdě padl. Bývalý šampion organizace Bellator jej totiž dokázal ukončit už v polovině první kola via KO. Tomu, kdo Karlose trochu zná nebo jeho kariéru nějakou dobu sleduje, muselo být jasné, že Terminátor bude žádat odvetu. Tak se taky stalo. Vémola se k ní doslova upnul a už několikrát zmínil, že udělá vše pro to, aby jí dostal. I kdyby se k ní měl probojovat přes další soupeře.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/13/budu-zpatky-vzkazal-vemola-po-operaci/


Projdu si bolestmi a hlavu si srovnám. Ale nesrovnám se s tím úplně do té doby, než budu zase ležet na někom v kleci a budu někoho mlátit a budu vítězit. Je přede mnou ještě dlouhá cesta,“ uvědomuje si Karlos Vémola, jak prozradil pro server iSport.cz. Ten totiž nedávno absolvoval plánovanou operaci ramene, která ho na nějakou dobu vyřadí z tréninku a tím i zápasového tempa. Hned po turnaji OKTAGON 15 Vémola avizoval, že by se chtěl vrátit v polovině roku na tradičním turnaji na Štvanici. S ohledem na nasazení, kdy už dva dny po operaci začal cvičit, se však jeho návratu možná dočkáme o něco dříve.

Karlos Vémola

Z úst Végha i promotéra organizace OKTAGON MMA Novotného hned několikrát zaznělo, že když odveta, tak s největší pravděpodobností ne hned. Karlos si jí bude muset vybojovat. S tím je však Terminátor očividně smířený. Nedávno například nabízel, že se utká s Zwickerem, který jako poslední Attilu porazil. Háček je však v tom, že je Zwicker ve vězení a na svobodu se asi jen tak nepodívá. Určitou možností by tak mohla být střední váha, o které Karlos před soubojem s Attilou mluvil v tom smyslu, že se jí chystá ovládnout. V případě, že uspěje na turnaji OKTAGON 16, by se tak nabízel titulový souboj s Milanem Ďatelinkou.

Šampion vs Végh?


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/21/vemola-datelinka-titul/


Z případné pozice šampiona střední váhy by se určitě odveta domlouvala snadněji, Až budu znovu v kleci s Attilou, to bude to, co mi hlavu pořádně vyčistí. A já ho donutím buď ukončit kariéru, nebo se mnou do klece vlézt. Porazím kohokoliv, koho předem mě postaví, než se k němu dostanu znovu. I kdybych mu měl v Trnavě ťukat každý večer na okno, tak ho donutím k tomu, aby se mnou do té klece vlezl.“

Karlos Vémola tedy v rámci možností dře, vyhlíží odvetu a očekává přírůstek do rodiny, zatímco Végh si užívá vítězství a s ním spojenou pozornost a postupně už také vyhlíží první přírůstek do rodiny, který by měl přijít v průběhu prosince.

Zdroj: Vémola bez boje trpí: Végha dostanu do klece, klidně budu ťukat na okno

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *