Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Colby Covington se znovu opřel do prezidenta UFC

Colby Covington se znovu opřel do prezidenta UFC

Bývalý prozatímní šampion welterweight divize Colby Covington není ten typ člověka, který si snadno dělá přátelé. Naopak je ten typ, který si velice snadno umí udělat všemožné nepřátelé. Naposledy se například opřel do Dany Whitea, u kterého se mu nelíbí, jak o něm prezident UFC veřejně mluví.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/18/profackuju-ho-varuje-covington-prezidenta-ufc/


„Můžu vám říct, kdo mi určitě nebude připínat opasek. Dana White. Pokud se mi ho pokusí připnout, tak mu ho seberu a profackuju ho s ním,“ varoval před časem Colby Covington. Mluvil tak v souvislosti s turnajem UFC 245, v jehož hlavním zápase se utká se šampionem Usmanem.

Dana White na to na jedné z po-turnajových tiskových konferencích reagoval v tom smyslu, že si to Colby klidně může zkusit, a že je to jen velkohubý idiot.

Oba aktéři se následně potkali v souvislosti s další tiskovou konferencí. Žádné drama však nenastalo, „Moc jsem s ním nemluvil. Před tiskovou konferencí jsem se ho jen ptal, jak se má. Bylo vidět, že se mě trochu bojí. Odvětil mi, jak se mám já a to bylo v podstatě všechno.“

Colby hodně nelibě nese to, jak o něm prezident UFC veřejně mluví. Hned několikrát totiž prozradil, že vedení UFC Colbymu nabízelo velké zápasy, které však údajně odmítl. „Je smutné, že má takový člověk pozici, kdy mu ostatní věří. Věří tomu, co si přečtou, ale ne tomu, co vidí. Je snad moje vina, že nedopadlo vyjednávání zápasu s Usmanem? Proč bych za to mohl já? Celou tuhle věc jsme vybudoval a vy mi pak nabídnete nanicovatý kontrakt? Nemám nic hezkého, co bych o něm mohl říct a vím, že on to má se mnou podobně. Pořád o mně před novináři lže a vymýšlí si různé lživé příběhy,“ postěžoval si Covington.

Zápas Usman vs Covington se totiž původně domlouval už na turnaj UFC 244, ale Colby údajně nepřistoupil na podmínky, které se mu nezdály fér. Vedení UFC tak domluvilo duel Masvidal vs Diaz. Následně se podařilo domluvit i titulovou bitvu Usman vs Covington která se jen z turnaje UFC 244 přesunula na turnaj UFC 245. 

Pokud Colby Covington za 14 dní porazí Usmana a stane se šampionem, tak bude zajímavé sledovat, kdo mu tedy připne šampionský opasek.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *