Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Dustin Poirier prozradil, který soupeř měl nejtvrdší ránu

Dustin Poirier prozradil, který soupeř měl nejtvrdší ránu

Dustin Poirier, který má za sebou neúspěšnou bitvu se šampionem Khabibem Nurmagomedovem, který jej v hlavním zápase turnaje UFC 242 uškrtil via RNC, v reakci na dotaz jednoho z fanoušků prozradil, který jeho bývalý soupeř měl vůbec nejtvrdší úder.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/01/vlakal-dana-white-conor-mcgregor-do-pasti/


„Který z bojovníků, se kterými ses utkal, měl nejtvrdší úder?“ zeptal se jeden z fanoušků Dustina. Bojovníci na sociálních sítích reagují na dotazy fanoušků dost sporadicky, ale na tuto otázku odpověď přišla, „Zdaleka nejtvrdší úder měl Conor McGregor.“

S Conorem se Dustin Poirier utkal v září 2014 na turnaji UFC 178. Ir hned od začátku převzal iniciativu a zasypával soupeře údery a otočkami. Hned několik úderů s Dustinem viditelně otřáslo, ale až hák, který se mu svezl po temeni, jej poslal k zemi, kde dostal další salvu úderů, kterou ukončil až přítomný rozhodčí. Po minutě a 46 sekundách tak bylo po všem. Poirier si sice po zápase stěžoval, že ve finální sekvenci dostal několikrát úder do zátylku, ale na výsledku už to nic nezměnilo.

Poirier tak mimo jiné potvrdil, že Conorova levačka je skutečně hodně nebezpečná. Je totiž potřeba brát v potaz, že se Poirier utkal se skutečnou elitou. V průběhu kariéry změřil síly s Hollowayem, Gaethjem, Alvarezem, Pettisem, Medeirosem a dalšími. I přesto jako „nejtvrdšího bijce“ zvolil Conora McGregora.

Jeden z fanoušků využil Dustinova dobrého rozmaru a zeptal se, co by, kdyby mohl, udělal v zápase s Khabibem jinak. „Hned na začátku bych ho dloubl do oka,“ odvětil Poirier, který byl v poslední době na sociálních sítích hodně aktivní. Nejprve totiž loboval za zápas s Diazem, poté s Conorem a nyní zmiňoval možnou odvetu s Gaethjem, kterého dokázal v dubnu 2018 ukončit.

Navzdory prohře s Khabibem je Dustin Poirier stále elitním bojovníkem, který by si z pozice divizní dvojky rozhodně zasloužil nějaké kvalitní jméno. Při pohledu na tabulku se skutečně nabízí hlavně Justin Gaethje, protože Khabiba čeká Tony, Conora Cowboy a Feldera Hooker. Volný je až osmý Kevin Lee nebo devátý Al Iaquinta.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *