Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Cowboy se před soubojem s Conorem pochlubil úspěchy

Cowboy se před soubojem s Conorem pochlubil úspěchy

Nedávno byl potvrzen návrat hvězdného Conora McGregora, který se v polovině ledna na turnaji UFC 246 utká s Donaldem Cerrone. Co do soupeřů byla údajně ve hře  hlavně dvě jména – Donald Cerrone a Justin Gaethje. Z těchto dvou možností je pro vracejícího se Conora samozřejmě „hratelnější“ Cowboy, který je známý tím, že jeho výkon hodně záleží na tom, jaký má den, než Gaethje, který na soupeře vyvíjí extrémní tlak a i za cenu tvrdého výprasku jde za doprovodu tvrdých úderů a kopů stále dopředu. Conor je tak jasným favoritem. Byla by však obrovská chyba Cowboye podcenit.


POTVRZENO! Conor McGregor má soupeře a vrací se do boje


Cowboy, který si je asi své role outsidera dobře vědom, na své sociální sítě umístil seznam úspěchů a rekordů, který je skutečně úctyhodný. Krom toho, že ho čeká neuvěřitelný 51. profesionální zápas, se mu totiž v průběhu kariéry podařilo zapsat do nejedné statistiky:

První místo v tabulce UFC výher, kterých dokázal za 8 let získat 23. Celkem má v UFC na svém kontě 33 zápasů.

První místo v tabulce UFC ukončení, kterých během 33 zápasů dokázal získat 16.

První místo v tabulce po-turnajových bonusů, kterých dokázal získat 18, čímž si vydělal 900 000 dolarů, tedy více než  20 000 000 Kč.

První místo v tabulce knockdownů, kterých soupeřům dokázal nadělit celkem 20.

První místo v tabulce ukončení via head kick, kterých získal rovných 7.

Dle sázkových kanceláří a fanoušků tedy může být Donald Cerrone outsider, ale přímo v oktagonu pak může mnohé překvapit. V jeho prospěch totiž hraje i to, že jde o hlavní zápas večera, tedy pěti-kolovou bitvu. Cowboy je totiž známý tím, že se sice do tempa dostává pomaleji, ale když se do něj dostane, tak je téměř nezastavitelný. Conor McGregor naopak hrozí hlavně v prvních kolech, ale v dalších fázích zápasu mu už poměrně dochází dech.

Samozřejmě bude i hodně záležet na tom, v jaké formě se vrátí Conor McGregor. Ve welterweight divizi totiž doposud absolvoval pouze dva zápasy s tím, že jeden prohrál a druhý vyhrál.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *