Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

V případě prohry by to Attila Végh zabalil?

V případě prohry by to Attila Végh zabalil?

Attila Végh se díky nedávné výhře nad Karlosem Vémolou těší obrovské pozornosti. Úspěch, kterého se mu podařilo dosáhnout v hlavním zápase turnaje OKTAGON 15, totiž zaznamenal téměř každý. Attilu tak nyní mnozí znají ne jako bývalého šampiona organizace Bellator, ale jako toho, který dokázal ukončit několik let trvající neporazitelnost Karlose Vémoly. Jak se však nejspíš dozvíme v připravovaném dokumentu ze života slovenské legendy, kdyby zápas dopadl opačně, tak by Attila pravděpodobně pověsil rukavice na hřebík.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/25/attila-vegh-poskocil-ve-svetovem-zebricku/


„Pamatuji si, že před zápasem v Praze říkal, že pokud teď prohraje, tak to zabalí,“ říká ženský hlas v ukázce na připravovaný dokumentární film o Attilově životě.

Attila totiž do souboje s Vémolou vstupoval po nepříjemné prohře. Na červnovém turnaji OKTAGON 12 Bratislavě, tedy před domácím publikem, totiž změřil síly s indiánem Virgilem Zwickerem. Většina fanoušků očekávala rychlý proces, který taky přišel. Jen místo výhry byla téměř plná hala svědkem toho, jak Attila tvrdě padl.

Vývoj zápasu pravděpodobně dost ovlivnila nechtěná hlavička, ale na to se po čase nikdo ptát nebude. Prohra je zkrátka prohra. Mnoho fanoušků tak Attilu před soubojem s rozjetým lvem Vémolou podceňovalo. Sám Vémola v promo materiálech sebevědomě prohlašoval, že i Attila už v podstatě ví, že prohrál.

Bývalý šampion organizace Bellator se však nenechal zlomit. Místo toho v sobě našel potřebný oheň, odpojil se ze sociálních sítí, obklopil se kvalitním týmem a dřel. Traduje se, že na trénincích ho doslova mučili. Díky tomu však Attila v den zápasu věděl, že nic horšího, než co už má za sebou, ho v oktagonu s Vémolou nečeká. Při nástupu z něj tak sebevědomí doslova sálalo. V samotném zápase pak nedal soupeři sebemenší šanci a v polovině prvního kole jej poslal tvrdě k zemi. „Lvi dožrali mou,“ znělo halou místo loučení s profesionální kariérou.

Nejen o této části Attilova života bude připravovaný dokument, o kterém bychom se už brzy měli dozvědět více.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *