Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

POTVRZENO! Conor McGregor má soupeře a vrací se do boje

POTVRZENO! Conor McGregor má soupeře a vrací se do boje

Poslední týdny a měsíce se neustále spekulovalo o tom, zda Conora McGregora uvidíme zpět v oktagonu, nebo ne. Sám Conor nedávno během tiskové konference v Rusku oficiálně potvrdil, že ano, ale prezident UFC Dana White krotil vášně s tím, že nic není ani zdaleka domluveno. Dokonce to vypadalo tak, že leden nebude mít žádný číslovaný turnaj. Nyní však od elitního novináře Bretta Okamota přichází oficiální potvrzení, že se Conor McGregor skutečně vrací do boje.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/15/conoruv-trener-mluvi-o-bitve-mcgregor-vs-cerrone/


“Podle prezidenta UFC Dany Whitea Conor McGregor podepsal kontrakt na zápas s Donaldem Cerronem na turnaji UFC 246, který se koná 18. ledna v Las Vegas. Cerroneho zástupci potvrdili, že Cerrone se zápasem souhlasí, a že s UFC uzavřel nový několika-zápasový kontrakt,” informoval Brett Okamoto.

Conor McGregor vs Donald Cerrone

Server MMA Junkie v návaznosti na tuto informaci dodal, že by se měl zápas odehrát ve welterweight divizi. V té Conor doposud nastoupil dvakrát s tím, že jednou prohrál a jednou vyhrál. V obou případech se utkal s Nathanem Diazem. Je tedy možné, že si hvězdný Ir připravuje půdu pro možné završení trilogie s Diazem nebo diskutovaný duel s Jorge Masvidalem.

Conor se naposledy divákům představil na začátku října 2018, kdy na turnaji UFC 229 změřil síly s neporaženým šampionem lehké váhy Khabibem Nurmagomedovem. V ostře sledovaném duelu, který trhal rekordy PPV prodejů, nakonec prohrál ve 4. kole via neck crank. Tím však drama neskončilo. Khabib se totiž bezprostředně po soupeřově odklepání vrhl přes klec a zaútočila na známého provokatéra a Conorova kamaráda v jedné osob Danise.

Strhla se mela, do které se zapojilo i několik členů Khabibova týmu, kteří se dostali do oktagonu a napadli Conora. Konflikt se podařilo rychle uklidnit, ale i tak ho Dana White popisoval, jako nejtemnější chvíle v dějinách organizace.

Nyní Conora čeká výzva v podobě Cowboye. Ten sice poslední dva zápasy s Gathjem a Fergusonem prohrál, ale i přesto je zárukou atraktivní podívané.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *