Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Bývalá zápasnice UFC/Bellatoru byla napadena

Bývalá zápasnice UFC/Bellatoru byla napadena

Belgická zápasnice Cindy Dandois (15-5), která prošla organizacemi UFC, Bellator, M-1 nebo Invicta, byla minulý pátek napadena svým bývalým přítelem, který se také věnuje bojovým sportům. Dandois skončila s mnoha podlitinami v obličeji nemocnici. 

Belgická zápasnice Cindy Dandois (15-5) byla minulý patek napadena svým bývalým přítelem, který se také věnuje bojovým sportům. Po této události byla hospitalizována v nmocnici. K události došlo v belgickém městě Deurne. Podle Dandois její bývalý přítel neunesl rozchod, ke kterému nedávno došlo. Neustále jí vyhrožoval, ale sama jeho výhrůžky nebrala vážně, dokud nestál u jejích dveří.

Zprávy z belgických medií uvádějí, že útočník čekal ukrytý za domem Dandois, a když vycházela,zaútočil na ní. Při útoku použil i klíče, kterými jí způsobil zranění a tržnou ránu v obličeji, která si vyžádala sedm stehů. Dále si po útoku odnesla zlomený nos a několik pohmožděnin. Belgičanka, která pracuje jako učitelka,uvedla, že díky tréninkům bojových sportů zabránila ještě horší situaci. 

„Na útok jsem nebyla vůbec připravená. Než jem si uvědomila, co se děje,měla jsem zlomený nos. Výhrůžky jsem měla brát vážně hned od začátku, ale myslela jsem si, že ho to přejde a vychladne. Bohužel to tak nebylo. Bude to jizva na celý život,“ uvedla Dandois pro belgická media.

Zápasnice by nejraději celou událost vyřešila, co nejdiskrétněji a už řeší svůj další zápas. „Nerada zápasím mimo oktagon. Tento týden jsem měla mít zápas na turnaji Fightclub v Den Haagu, ale ten bohužel nestihnu. Snad se mi podaří stihnout další turnaj, který je v plánu 15. prosince.“ 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *