Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

RCC chystá velké věci s dopadem na CZ/SK MMA scénu

RCC chystá velké věci s dopadem na CZ/SK MMA scénu

Ruská organizace RCC má před sebou velký prosincový turnaj RCC 7, kde se představí řada domácích i zahraničních hvězd. Zároveň se však počítá se startem šampiona organizace OKTAGON MMA Davida Kozmy. Příští rok má navíc vedení RCC v plánu další velkolepé turnaje. Rádo by na ně nasadilo i zápasníky CZ/SK MMA scény. Co se konkrétně chystá nám nastínil český trenér Martin Wodecki, který působí jako trenér, ale i jakási spojka mezi ruským gigantem a „Československem“.


http://139.162.132.153/index.php/2019/09/28/david-kozma-zna-dalsiho-soupere/


„Turnaj RCC 7 se uskuteční 14. prosince 2019 v hokejové aréně v Jekatěrinburgu. Hlavním zápasem večera bude Alexander Shlemenko vs veterán UFC a WSOF David Branch. V dalších zápasech se představí neporažený Ivan Shtyrkov vs Yasubey Enomoto, který na posledním turnaji RCC Intro zvítězil poněkud zvláštním způsobem nad Mikhailem Ragozinem (dle zápisu vyhrál Ragozin 2:1, ale hlavní rozhodčí změnil rozhodnutí ve prospěch Enomota). Dále pak budou k vidění těžké váhy Anton Vyazigin vs loňský finalista PFL Josh Copeland. Zde byl zvažován i šampion organizace OKTAGON MMA Michal Martínek. Michala máme v hledáčku už delší dobu a doufám, že se ho k nám podaří dostat. V dalším zápase se objeví domácí oblíbenec Mikhail Ragozin vs bývalý zápasník UFC Matt Dwyer. Dohromady bude k vidění 13 zápasů. Samozřejmě se zde představí David Kozma proti soupeři se kterým se měl utkat na RCC Intro, tedy s Roman Mukhamedshinem.

Šance pro CZ/SK bojovníky

RCC se poohlíží i po dalších bojovnících z Česka a Slovenska, jako jsou Leo Brichta, Attila Végh, Patrik Kincl nebo Michal Martinek. S nimi nebo s jejich zástupci už bylo jednáno. Doufám, že příští rok se to podaří dotáhnout. Samozřejmě monitorujeme více zápasníků a chystáme jedno velké překvapení pro české a slovenské fanoušky. To když vyjde, tak to bude opravdu skvělé a určitě přitáhne pozornost diváků na RCC promotion, ale zatím je to v plenkách a je zde hodně otazníků. Samozřejmě naši zápasníci jsou ochotni přijmout jakoukoliv výzvu z Česka nebo Slovenska, alespoň v přiměřených mantinelech kontraktu.

RCC ve spolupráci s ?

My neustále jednáme o spolupráci, ať už je to Night of Warriors, Heroes Gate, I AM FIGHTER nebo OKTAGON MMA. A věřím, že se podaří nakonec uzavřít rozumné podmínky a vzájemně dávat příležitost zápasníkům pro svůj růst a možnost zviditelnit se. RCC promotion je beze sporu jedna z největších organizacích v Rusku. Příští rok hodláme dělat ještě větší turnaje a navýšit i jejich počet. Myslíme si, že naše turnaje mají vždy vysokou kvalitu bojovníků, o čemž svědčí i naše fight cards. Nicméně jsme přesvědčeni, že u nás skoro nejsou jednostranné souboje a většinou se jedná o velice vyrovnané duely. Děkuji a přeji hezký den do ČR,“ informoval Martin Wodecki, jehož exkluzivní vyjádření pro MMA Shorties jsme vám přinesli už několikrát.

Ruská organizace má očividně velké plány, do kterých by ráda zahrnula i CZ/SK MMA scénu. David Kozma už šanci dostal, ale vypadá to, že v hledáčku je hned několik dalších zápasníků. Organizace OKTAGON MMA většinou svým zápasníkům v podobných aktivitách nebrání, takže je šance, že Michala Martínka v Rusku uvidíme. Stejně tak se v souvislosti s Ruskem mluvilo i o Brichtovi. Otázka je, zda by byl, podobný start umožněn i Patriku Kinclovi, který se nedávno upsal polské organizaci KSW. Tak či tak se rýsuje cesta zajímavá spolupráce, ze které by mohli profitovat jednotlivci, ale i celé organizace.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *