Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Samuel Krištofič o návratu do MMA

Samuel Krištofič o návratu do MMA

Organizace OKTAGON MMA před časem informovala, že je Samuel Krištofič zraněný, kvůli čemuž prý nebude moct minimálně rok a půl nastoupit do MMA zápasu. Pirát toto zranění následně potvrdil a vysvětlil, že jde o problém se zády, který ho trápí delší dobu a kvůli tvrdému tréninku se neustále zhoršuje. S ohledem na problémy s tréninkem MMA se rozhodl navázat spolupráci s organizací XFN, která mu nabídla postojový souboj s Petrem Karešem. Nyní, tedy pár týdnů před zmíněným zápasem, se Samuel rozpovídal o možném návratu k MMA.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/10/samuel-pirat-kristofic-o-zraneni-a-xfn/


„Na zápas budu 100% připravený. Dávám si záležet na těch zádech, abych po zápase mohl ohlásit návrat do kolotoče MMA. Dělat tam zase chlapcům zlobu. Záda se lepší, což určitě potěší všechny mé fanoušky, kteří se těší na návrat a přejí si návrat do MMA. Musím říct, že pocitově je to o moc lepší. I kontroly u fyzioterapeuta jsou dobré. Pocitově je to super, protože si nandám ponožky i umyju zuby, protože už mi to předtím střílelo až do nohy. 

Myslím si, že když to dáme do pořádku, tak už to udržení nebude tak těžké, pokud se nám to podaří. Pokud v lednu dopadne magnetická dobře, tak plán bude takový, že se začnu zajímat o to, kdo má o moje služby zájem. Budu prostě jednat s organizacemi, ať už domácími nebo zahraničními a uvidíme, co bude,“ prozradil Samuel Krištofič ve svém posledním vlogu.

MMA stranou

„Je to zranění se zády, které mě pronásleduje už delší dobu. V podstatě už od zápasu se Siwym. Pořád to bylo lepší a horší, lepší a horší. Postupně se to stupňovalo. Před zápasem s Robom (Pukačem) jsme dělali magnetickou rezonanci. Na té se zjistilo, že mám L5 částečně vyhřezlou a posunutou S1. Tím, že mám pevný core, tak to drží, ale strašně mi to odchází při wrestlingu a při zápasení. Nemůžu s tím dělat žádné silové věc. I v Thajsku, když jsem byl před Robom, jsem musel některé zápasnické tréninky vynechat a radši jsem šel na lapy. Při tom postoji a lapách mě to tak neomezuje, protože se to tolik nenamáhá silou a taháním. Musel jsem se tedy rozhodnout, že MMA na chvíli vypustím, protože bez wrestlingu a země se připravovat na MMA zápas by asi nemělo smysl,“ vysvětloval Samuel Krištofič před časem na streamu s fanoušky.

Původně se počítalo s tím, že Piráta uvidíme zpět v MMA souboji nejdříve za rok. Zmíněné problémy se zády se však očividně lepší. „Na poli MMA zůstává i nadále bojovníkem OKTAGONU, v dalších odvětvích bojových sportů, kde ho zranění nelimituje, mu přejeme hodně štěstí,“ informovala organizace OKTAGON MMA, když oznamovala Pirátovo zranění. Je tedy otázkou, zda má se Samuelem novou smlouvu, nebo skutečně dojde na vyjednávání o dalším angažmá. Krištofič totiž před informací o zranění mluvil o tom, že je určitá šance se dostat do organizace Bellator. Více se určitě dozvíme až po prosincové bitvě a lednové magnetické rezonanci.

Úvodní foto via IG Samuel Krištofič

Tags:
Předchozí článek

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *