Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Malach vysvětlil po-zápasovou řeč. Kohout reagoval

Malach vysvětlil po-zápasovou řeč. Kohout reagoval

Jedním z hodně sledovaných duelů proběhnuvšího turnaje Fusion FN 24 byl souboj Jan Malach vs Jaroslav Jartim. Malachovi se v poslední době úplně nedařilo, takže toužil po výhře, kterou i dostal. Jartima totiž na konci prvního kola ukončil tvrdým KO. V po-zápasové řeči vzkázal, ať si jeho tvář všichni dobře zapamatují, protože se s ním na scéně musí počítat. Na tento vzkaz dnes reagoval Matouš Kohout, který očividně nějakou dobu stojí o vzájemný zápas.


http://139.162.132.153/index.php/2019/08/28/organizace-bych-prinutil-k-dopingovym-testum-rika-jan-malach/


“Děkuji všem, kdo se podíleli na tomhle vítězství! Hlavně Andrému, svojí rodině a celému týmu Reinders MMA, týmu MMA Liberec, svým sponzorům a v neposlední řadě taky fanouškům.

Do zápasu jsem šel maximálně připravený a jsem rád, že jsem zúročil 6 měsíců náročného tréninku. Ruce mi před zápasem lítaly a neměl jsem pochybnosti o tom, že tam ta zadní dřív nebo později ve fightu sedne. Děkuji soupeři za zápas. Má můj respekt a s 22 zápasy je to pravý válečník.

Co jsem řekl do mikrofonu po fightu jsem říct musel. V kleci zápasím od roku 2012 a něco málo už jsem zažil. Děkuji všem, co jsou se mnou. Zároveň je ale potřeba připomenout těm, co mě chtěj srážet dolu, že se jim to nikdy nepovede. Ještě jednou díky,” vzkázal Král Severu na svých sociálních sítích

Malach

CzechFighters

S ohledem na několik proher byl Malach ve svých posledních zápasech často podceňovaný. Není tedy divu, že měl po zápase potřebu se takto vyjádřit.

Našel se však někdo, pro koho se posledním zápasem nic nemění. “Já vím, jak vypadáš a pro mě jsi odepsaný, když se pořád schováváš na severu,” vzkázal Matouš Kohout na svém IG profilu, k čemuž přidal #kralzaliexpresu.

Matouš Kohout

Matouš pro MMA Shorties stručně vysvětli, že po souboji s Malachem touží už nějakou dobu, ale zatím se ho nedočkal. Matouš je bojovníkem organizace OKTAGON MMA, se kterou dlouhodobě spolupracuje i Malach, takže by nemusel být problém tento zápas domluvit na první polovinu roku 2020. Uvidíme však, jaké budou mít zúčastněné strany plány.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *