Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Šampion Michal Martínek “odpovídá” Peštovi

Šampion Michal Martínek “odpovídá” Peštovi

Jedním z nejočekávanějších zápasů turnaje OKTAGON 15 byla titulová bitva těžkých vah Michal Martínek vs Viktor Pešta. Navzdory očekávání, kterým vévodil bývalý UFC zápasník Pešta, se nakonec z vítězství radoval historicky první šampion organizace OKTAGON MMA Michal Martínek. Ten totiž hned jednou z prvních ran dokázal soupeři zlomit čelist, čímž bitvu v podstatě rozhodl. Pešta si však, s ohledem na vývoj zápasu, nemyslí, že je Martínek lepší bojovník. Martínek na toto prohlášení reagoval s klidem šampiona.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/21/neni-lepsi-rika-viktor-pesta-o-martinkovi/


“Viktor Pešta vs Michal ´Blackbeard Martínek (title fight) 1 round win. Slyšel jsem nějaké názory a vyjádření. Obecné pravidlo, co mě naučil život a zkušenosti a lidi z mého okolí – nikdy nebudeš lepší a horší než kdokoliv jiný. Jsme na úrovni, kde všichni trénujeme podobně a v zápase ti rozhodne každý okamžik a detail přípravy. Když prohraješ, nasypej si popel na hlavu, analyzuj chyby a vrať se silnější. Takhle jsem to udělal já a vím, že to funguje. May the force be with you,” vzkázal šampion Michal Martínek na svém IG profilu nepřímo Viktoru Peštovi, kterého na turnaji OKTAGON 15 poslal do nemocnice se zlomenou čelistí.

Michal Martínek

Michalova, pro mnohé překvapivá, výhra samozřejmě vyvolala vášnivé diskuze, které se přesunuli i na jeho osobní profil, “Chlapci moji, nějak se tu zbytečně dohadujete na mém soukromém profilu a vidím, že vám vadí, jak to dopadlo. Někdy prostě zkušenost a techniku přebije síla, fýza a rychlost. Jak jsem říkal, je to o taktice a kdo si prosadí svoje. Striking vs GnP. Dnes vyhrál striking. To neznamená, že by to příště nedopadlo jinak. Každopádně kdyby chyby a štěstí přeje připraveným. Hezký večer přeji.”

Navzdory očekávání souboj Martínek vs Pešta skončil tak, že si Martínek připnul opasek kolem pasu a favorizovaný Pešta zamířil do nemocnice se zlomenou čelistí. Není však vyloučeno, že se dočkáme odvety. Aktuálně má sice Martínek jasného soupeře Budaye, ale poté by klidně mohl znovu přijít Pešta. Záleží však na tom, zda bude Pešta chtít pokračovat v těžké váze nebo se přeci jen přesune do polo-těžké, kde by se nabízel duel s Vémolou nebo Véghem.

Foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *