Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Štědrý Conor McGregor udělal dobrý skutek

Conor McGregor udělal dobrý skutek

Zápasník Conor McGregor (21-4) slaví první výročí uvedení své vlastní značky whisky – Proper Nr. Twelve. Část příjmů z prodeje půjde na dobročinné účely. Whisky, jejíž název propaguje bývalý šampion dvou divizí UFC, je nyní k dispozici v 8 zemích a v roce 2020 chystá expanzi do mnoha dalších. McGregorova whisky, která byla původně přijímána se smíšenými recenzemi, se ukázala jako finančně úspěšná.

Všechno nejlepší k narozeninám do Proper Twelve!! Jaká to byla dosud cesta! Nyní jsme v 8 zemích a mnoho dalších plánujeme na rok 2020! Chtěl bych také poděkovat irským ženám a mužům, kteří pracovali tak pilně v lihovaru i mimo něj… jaký úžasný tým máme! Když jsme začali podnikat, bylo pro mě velmi důležité, také něco vrátit. Nyní moje společnost věnuje 1 milion dolarů na záchranné sbory. Jsem velmi hrdý! To vše je díky vám! Naši fanoušci! Děkuji vám,“ vzkázal Conor na Instagramu. 

McGregor pokračoval, že se finanční částky začnou rozdělovat okamžitě, po novém roce. Na vše by měl dohlížet jeho tým, aby veškeré finanční prostředky odešly do správných rukou. 

Conor McGregor v těchto dnech jedná o svém návratu do oktagonu, který by měl být na začátku nového roku, nejspíš proti Donaldu Cerronemu na UFC 246. Oficiálně však zápas nebyl potvrzen. Kromě toho McGregor slibuje, že bude v oktagonu mnohem aktivnější a pokusí se znovu získat opasek. 

Conorův trenér mluví o bitvě McGregor vs Cerrone

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *