Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

UFC Sao Paulo: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Sao Paulo: Analýza, Tipy a Sázky

Ve spolupráci se sázkovou společností Maxi-Tip Vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj UFC Fight Night 164: Blachowicz vs Jacare, který se koná v brazilském Sao Paulu.

Dnes vám přínášíme UFC tipy redakce od Radima, Pavla a kurzovou analýzu nově obstará Honza, který na Instagramu spravoval úspěšnou stránku MMA Planet a nyní se přidává k týmu MMA Shorties. Přejeme hodně štěstí při tipování.

Navíc pro nové klienty máme bonus při vložení 500 kč dostanete druhých 500 Kč zdarma. Bonus bude aktivní při zaregistrování přes tento odkaz: https://www.maxitip.cz/cs/registrace/?c=OGR

Rua vs Craig – Bude KO/TKO 1,61

Shoguna Ruu už začali před nedávnem někteří odepisovat. V posledním utkání s mladým Tysonem Pedrem ale ukázal, že ještě rozhodně patří na špičku divize. Paul Craig disponuje skvělým Jiu-Jitsu, jeho wrestling ale pokulhává. Pokusy o přesun zápasu na zem proto často vypadají hodně zoufale (úspěšnost 21,1%). Rua se v nejzazším případě nebojí boje na zemi, bude ale určitě preferovat postoj. Paul Craig prohrál v UFC na knockout už 3x a proti němu hraje hned několik faktorů: Zápas přijal až před několika týdny, soupeře požene domácí publikum. Nenapadá mě žádný aspekt boje, ve kterém by mohl mít Craig navrch.

Da Silva vs Barao – Bude KO/TKO 2,36

Není to tak dávno, co byl Renan Barao na úplném vrcholu. Mezi lety 2005 a 2014 se mu podařilo udržet šňůru neuvěřitelných 33 zápasů bez prohry, stát se šampionem bantamové váhy a jedním z nejvýše umístěných bojovníků na světě. Ovšem po dvou zničujících prohrách s TJ Dillashaw se Baraova kariéra ubrala zcela jiným směrem. Není tajemstvím, že jeho výkonnost výrazně klesla po zavedení striktních antidopingových testů. Aktuálně prohrál 7 z posledních 9 utkání a nepomohla mu ani změna váhy. Nyní byste Baraa nenašli už ani v žebříčku top 15. Navzdory tomu ale dostal nesmírně silného soupeře s rekordem 25-3 (18 KO). Ten v posledním zápase prohrál s rozjetým Petrem Yanem, který je ale o poznání nebezpečnější. Silva se bude chtít dominantním vítězstvím vrátit do tempa. Poslední rok a půl doufám, že Renan Barao ukončí své zbytečné trápení a rozhodne se definitivně pověsit rukavice na hřebík. Na vrcholu už byl, nemá si co dokazovat a nikomu se nechce koukat na legendy, které už to v sobě zkrátka nemají.

Oliveira vs Gordon – Méně než 1.5 kola 1,92

Charles Oliveira je rekordmanem s největším počtem submisí v historii UFC (13). Aktuálně má 5 vítězství v řadě, všechny ukončil před limitem. Osobně dlouhodobě nerozumím rozhodnutí nestavět proti němu umístěné soupeře. Nepředpokládám, že by Jared Gordon mohl v nějakém ohledu konkurovat všestrannému stylu Oliveiry, který má předpoklady dominovat i v postoji. Jakmile se ale zápas dostane na zem, bude jen otázkou vteřin, než si najde cestu k submisi. Pouze dvě z posledních osmi utkání Oliveiry přesáhly hranici osmi minut.

Radim

Pavel

Honza

Celková úspěšnost tipů z minulých turnajů:

Radim 257 z 422 (60,92%)

Pavel 254 z 422 (60,19%)

Honza 132 z 212 (62,26%)

TIP NA TIKET:

Tags:
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *