Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Stanu se jeho noční můrou,“ říká Vémola toužící po odvětě

„Stanu se jeho noční můrou,“ říká Vémola toužící po odvětě

Karlos Vémola v hlavním zápase večera turnaje OKTAGON 15 padl v prvním kole via KO. Okamžitě se tak začalo mluvit o odvětě, která byla původně v plánu, ze kterého však postupně sešlo. Karlos by jí však očividně hodně chtěl. Nejdřív však bude muset přijít operace, která ho prý vyřadí ze hry zhruba na půl roku. Jeho návrat je tak reálný v létě 2020.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/10/co-se-mnou-dal-pta-se-zklamany-karlos-vemola/


„Ok, UFC je pryč. Budeme dělat titulový zápas v 84? Nevím. Tam nikoho nemají. Tam je Baba Jaga a nikdo. Budeme muset někoho přivést. Odveta s Attilou? UFC už se mi nepovede. Jestli mi šampion dá šanci na odvetu, tak po tom budu muset tvrdě jít. Když už se mi nepovede ten sen, dostat se do UFC, tak se mi povede alespoň ten sen, že můžu být první člověk na světě, který Attilu porazil dvakrát. V momentě, kdy ho porazím v příštím zápase, tak by určitě byla další odveta. Byla by to trilogie. Je to teď těžký mluvit hodně dopředu. Je to na promotérech… Já jsem teď v tom zápase mohl ztratit úplně všechno a úplně všechno jsem ztratil,“ přemítal Karlos na po-turnajové tiskové konferenci.

Dnes vydal nové prohlášení, ve kterém odvetu znovu zmiňuje, „Attilovi se splň senil, ale já se teď stanu jeho noční můrou. Půjdu tvrdě za Palem a za Ondrou a za Attilou pro svou odvetu, kterou si myslím, že si zasloužím. Zbortil se mi sen, který tady buduju 6 let. Já nedovolím, aby se mi zbortil pro jeden úder, pro jednu ránu. Jestli to takhle má být, tak potřebuji tady (v hlavě) vědět, že jsem prohrál s lepším bojovníkem. Teď přeju Attilovi a jeho rodině krásný svátky, ať si užívá vítězství. Zaslouží si to. 2020 budu zpátky a tvrdě si půjdu pro tu odvetu, kterou nedluží jen mně, ale dluží jí i všem slovenským fanouškům.“ Karlos se očividne nebrání tomu, že by se odveta odehrála v Bratislavě, jak se původně, když byla bitva potvrzena, plánovalo.

Otazníky

Promotéři ani Attila na tiskové konferenci nechtěli předbíhat, co bude dál. Odveta je samozřejmě jednou z možností, ale je otázkou, zda na ní dojde a když, tak kdy. Karlos se totiž chystá na operaci a poté by prý chtěl získat titul ve střední váze. Attilu teď čeká přírůstek do rodiny, který ho na nějakou dobu určitě zaměstná. Končit prý nehodlá, takže se do boje určitě vrátí. Zkrátka teď kolem jmen Vémola a Végh visí spousta otazníků, na které bude zodpovězeno až v následujících dnech, týdnech a možná až měsících.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

 1. Lukáš Sýkora 10/11/2019

  Nikdy som k ničomu nenapísal komentár, ale dnes to prvý a zároveň aj posledný krát urobím:
  Karlos Vémola nikdy nebude skutočný šampión, pretože mu chýba pokora! Po všetkých tých veľkohubých vyhláseniach a tvrdeniach pred zápasom s Atillom nedokáže prijať fakt, že bol porazený v prvom kole a to K.O., čo sa doteraz nikomu nepodarilo. Viem si predstaviť reči aké by viedol, ak by Atillu včera porazil. Na rozdiel od Karlosa je Atilla skutočný šampión, čoho dôkazom je nielen včerajšie víťazstvo, alebo výhra šampióna Bellatoru, ale aj jeho pokorné správanie. Po prehre v prvom kole na K.O. nemá Karlos Vémola žiadny nárok na odvetu s Atillom, ale mal by dopriať odvetu on a to všetkým, čo s ním prehrali na body. Po včerajšej prehre môže Karlos na seba pozornosť upútať len doručovaním jeho veľkohubých vyhlásení.

  Odpovědět
 2. Erebuni 11/11/2019

  Přesně a jestli chce odvetu, ať jde do řady, protože Attilu už nemusí zajímat taky vůbec …

  Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *