Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Ondřej Novotný o hrdinech zápasu století

Ondřej Novotný o hrdinech zápasu století

Turnaj OKTAGON 15 nabídl několik hodně silných okamžiků. Tím hlavním a nejdiskutovanějším byl výsledek hlavního zápasu, ve kterém Attila Végh zvítězil hned v prvním kole via KO. Attila se po prohře vrátil na trůn, zatímco sebevědomý Vémola po 4 letech okusil hořkost porážky. Dva naprosto odlišné příběhy, ke kterým se vyjádřil promotér a spolu-majitel organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/10/oktagon-15-vegh-vs-vemola-video/


„Já je mám rád oba dva strašně moc. Obou dvou si moc vážím, stejně tak Palo. Když vidím Karlose, tak mi prostě není vůbec dobře. Stejně tak, jako je mi hrozně dobře za Attilu. Je to rozervaný pocit. S těmahle dvěma klukama je to osobní. Ten jeden příběh tady musel hodně ztroskotat… Strašně moc si dám rád panáka s Attilou, že splň sa mu senil a strašně moc rád si dám panáka s Karlosem, že to je v tuhle chvíli v piči,“ komentoval Ondřej Novotný hlavní zápas na po-turnajové tiskové konferenci. Na svém IG profilu se pak o obou aktérech rozepsal více.

Karlos Vémola Ondřej Novotný

Karlos Vémola

„Karlos… Za mě mu patří největší dík večera. Vzal na sebe od začátku obrovský úkol a balvan a do poslední chvíle jej táhl a tlačil před sebou, byť už možná bylo především ke konci cítí, že je toho opravdu dost.

Nebýt jeho, tak #ZapasStoleti nemá takovou pozornost. Udělal vše a ještě mnohem víc pro to, aby opravdu každý v Čechách a na Slovensku věděl, o co jde.

V jednom z nejtěžších momentů kariéry a dosavadního života pak byl schopen přijít na tiskovku, sympaticky pogratulovat soupeři, označit svůj největší sen za mrtvý a čelit otázkám.

Přiznám se, že mi při jeho řeči nebylo vůbec dobře. Názor na Karlose nechám na každém z Vás. Pro mě je to v mnohém chlap, který mě nutí být lepším a motivuje mě k odvážným krokům.

Celá scéna MMA mu vděčí za mnohé. Díky němu má každý z profesionalních zápasníku lepší výplatu, díky němu sleduji statisíce lidí náš sport a díky němu se můžeme těšit na to, co všechno ještě přijde.

Karlos je pro mě bez ohledu na to, jak to včera dopadlo, skutečný “Terminator” a těším se, jak se požene s novou motivaci za možnou odvetou!

Děkuju za celou tu jízdu a další nás jistě čeká.“

Attila Végh Ondřej Novotný

Attila Végh

„Attila – REAL CHAMPION. Ti, kteří jej dnes vynášejí do nebes, jej ještě před pár měsíci, či dokonce před pár dny nejen zpochybňovali, ale i odsuzovali. Je starý, už to má za sebou, šampion instagramu…

Nejvíc patrné to bylo po nešťastné porážce s Zwickrem. Právě ta však nastartovala jeho obrovskou motivaci v zápase “o všechno” uspět. Attila změnil vše, co musel. Vrátil se k úspěšné spolupríci s Iljou Škondričem a společně s nejbližšími v čele s Matušem Meciarem naplánovali snad každou hodinu následujících měsíců, až po 11. listopad.

Vyplatilo se. Attila je skutečny Šampion a ví, jak se jím stal, a jak to udělat, aby jím opět byl. Čelil bojovníkum, které nikdo jiný z domácí scény nepotkal. Má na svém kontě titulové zápasy Bellatoru, KSW či M1.

Attila se dokázal změnit z hodiny na hodinu. Odstřihl se od světa sociálních sítí a soustředil se na jediný cíl – vítězství.

Už v létě při natáčení bylo vidět, že se vrací ten, koho jsme znali jako hladové monstrum, které je schopné bojovat i několikrát měsíčně.

Skvěle mu vyšla příprava, spojil to se spokojeným rodinným životem a vyhnula se mu větší zranění.

Znal recept a jako opravdový profesionál se jej držel. Výkon, který podal, jak v pátek na vážení, kde věřím, že Karlose zaskočil, tak predevším pak v kleci, byl jedním slovem FENOMENÁLNÍ.

Attila v této formě je evropská, či širší světová špička. Karlose v zápase vymazal, nabídl mu 127 vteřin čistého utrpení a jak sám řekl, po první ráně už viděl, že je téměř vyhráno.

Attila byl rychlejší, přesnější, tvrdší a silnější. Ruce šly s hodinářskou přesností a jako rozený Lev – “trhal maso” doslova každým úderem.

Je strašně lehké mít rád Attilu a je strašně težké mu nefandit. Vtip, způsob mluvy i pohotovost se kterou se vyjadřuje, je odzbrojující.

Attila si zaslouží vše, co tímto vele-vítězstvím získal. A já mu to ze srdce, stejně jako většina lidí, přeju.

Attila je nejen velmi opravdový člověk, ale i opravdový šampion.“

Křižovatka

Cesty obou borců se teď na nějakou dobu rozejdou. Attila si bude užívat plody dobře odvedené práce a prvního potomka. Karlose taky čekají otcovské povinnosti, ale i plánovaná operace a přemítání, co dál. Mluví se o odvětě, ale ta má v tuto chvíli jen hodně rnejasné obrysy. Pokud se jí dočkáme, tak k ní určitě povede určitá cesta, která však zatím není známá.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *