Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Co se mnou dál?” ptá se zklamaný Karlos Vémola

“Co se mnou dál?” ptá se zklamaný Karlos Vémola

Proběhnuvší turnaj OKTAGON 15 vrcholil dlouho očekávaným soubojem Attila Végh vs Karlos Vémola. Přední bojovnic CZ/SK MMA scény změřili síly v souboji, který měl daleké přesah za hranice sportu. Vyhrát mohl jen jeden a tím byl nakonec Attila Végh, který čtyři roky neporaženého borce ukončil hned v prvním kole via KO. Co bude dál?


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/10/oktagon-15-vegh-vs-vemola-video/


“Teď, co se mnou dál v té kariéře?” ptal se Karlos Vémola na po-turnajové tiskové konferenci. “Ok, UFC je pryč. Budeme dělat titulový zápas v 84? Nevím. Tam nikoho nemají. Tam je Baba Jaga a nikdo. Budeme muset někoho přivést. Odveta s Attilou? UFC už se mi nepovede. Jestli mi šampion dá šanci na odvetu, tak po tom budu muset tvrdě jít. Když už se mi nepovede ten sen, dostat se do UFC, tak se mi povede alespoň ten sen, že můžu být první člověk na světě, který Attilu porazil dvakrát. V momentě, kdy ho porazím v příštím zápase, tak by určitě byla další odveta. Byla by to trilogie. Je to teď těžký mluvit hodně dopředu. Je to na promotérech… Já jsem teď v tom zápase mohl ztratit úplně všechno a úplně všechno jsem ztratil.”

Karlos přiznal, že při zápase nebyl úplně ve své kůži. Nedokázal přesně vysvětlit proč, ale prý ho asi zmrazila atmosféra, která byla přímo v hale skutečně elektrizující. Kvůli tomu si prý nešel pro takedown tak hladově, jak je u něj zvykem, za což nakonec zaplatil. Attila totiž jeho pokusy skvěle odmítal a sám natrefoval. V polovině prvního kola pak zápas ukončil.

Operace a návrat na Štvanici

Karlose teď čeká nucená pauza, protože půjde na plánovanou operaci ramene, “V pondělí ráno odjíždím do Olomouce na před-operační vyšetření a v úterý ráno podstupuji operaci ramene, která mě vyřadí tak na půl roku. Budu mít čas přemýšlet, co se mnou dál. Vynuceného času budu mít hodně. Myslím si, že kdybych nemusel na tuhle operaci, tak bych se snažil, co nejdřív vrátit do tréninku, abych to nějak přešel… Já strašně chci ten pás OKTAGONu. Strašně bych chtěl ve střední váze… To teď ale musí počkat. Musím si vyčistit hlavu. Počítám, že se vrátím někdy v létě. Chtěl bych zápasit na Štvanici.”

Následující dny a týdny bude mít Karlos hodně těžké. Krom porážky se bude muset vyrovnat i s reakcemi fanoušků, kteří jsou mnohdy nelítostní. Hodně podobnou situací si prošel i Végh po poslední prohře, který jí dokázal přetavit v obrovskou motivaci. Je tedy možné, že v dalším zápase uvidíme zase o trochu jiného Karlose Vémolu.

Úvodní foto via OKTAGON MMA / Peter Šulič

Tags:

Mohlo by vás zajímat

9 komentářů

  1. Petr Blaha 10/11/2019

    Ten jeho postoj a pohyb v něm je fakt hroznej. Atila ho totálně přejel. Ale i tak rád uvidím repete.

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *