Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Cítil jsem, že se mi čelist rozjela,“ prozradil Viktor Pešta

„Cítil jsem, že se mi čelist rozjela,“ prozradil Viktor Pešta

Viktor Pešta vstupoval do titulové bitvy s Michalem Martínkem, jako velký favorit. Na jeho straně byly totiž zkušenosti, které si odnesl z předchozích velkých bitev. Šampion Martínek však upozorňoval, že to na Viktora zároveň vytvoří tlak, který on pociťovat nebude. Zápas nakonec skončil hned v prvním kole poté, co Martínek Peštovi zlomil čelist.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/10/co-se-mnou-dal-pta-se-zklamany-karlos-vemola/


„Co že se včera vlastně stalo? Hned v úvodní výměně jsem inkasoval tvrdý úder, který mi zlomil čelist. V tu chvíli jsem si to ještě neuvědomil, ale cítil jsem, že s mojí pusou není něco v pořádku. Nejdřív jsem myslel, že mi vyrazil zub, protože jsem cítil, že mám mezi zuby mezeru. Snažil jsem se na to nemyslet a pokračovat v zápase. Ale jak zápas pokračoval, cítil jsem víc a víc, že se mi čelist posouvá. V momentě, kdy jsem začal wrestlit a on mi odtlačil rukou obličej, cítil jsem, že se mi čelist rozjela úplně na volno a bylo jasné, že nemůžu pokračovat. Jsem v nemocnici a zítra mě budou operovat. Doktorka tvrdí, že po zákroku budu stejně hezkej jako předtím. Děkuju všem za podporu a gratuluju Michalovi,“ vysvětlil Viktor Pešta na svém IG profilu.

Michal Martínek, který hned od začátku duelu vynikal skvělým pohybem, na tiskové konferenci prozradil, že si Peštova problému všiml. Proto zahájil ofenzívu, která byla začátkem Viktorova konce. Poté, co Martínek přenesl boj na klec, totiž bývalý UFC zápasník ukázal, že to zkrátka nepůjde. Samozřejmě okamžitě zamířil do nemocnice, kde ho čeká zmíněná operace.

Na nějakou dobu si teď tedy Viktor dá nucenou pauzu. Čelist totiž bude potřebovat čas na to, aby se pořádně zahojil. Předběžně se pak nabízí možný souboj s Karlosem Vémolou, ale na soudy je zatím moc brzy. Naopak Martínek už zná svého dalšího soupeře. Tím bude Martin Buday. Zatím se neví kdy na tento souboj dojde, ale dá se očekávat, že ho uvidíme v první polovině roku 2020. Pokud by Michal uspěl i v něm, tak se prý nabízí druhý pokus v Dana White´s Tuesday Night Contender Series.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *