Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Nate Diaz ukončil kariéru?

Nate Diaz ukončil kariéru?

Hned po souboji s Mavidalem, který byl ukončen kvůli hlubokým tržným ranám v jeho obličeji, se Nate Diaz vyjádřil v tom smyslu, že ho zajímá jen odveta, a že udělá vše pro to, aby jí dostal. Fanoušci se tedy těšili, že je Nate při chuti, což by znamenalo, že ho relativně brzy uvidí zpět v oktagonu. Nyní však přímo od Diaze přichází zpráva, která vše mění.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/03/ted-me-zajima-jen-odveta-hlasi-nate-diaz/


„Srát na odvetu. Tahle sračka skončila dřív, než vůbec začala. Odjíždím na tour. Mír bojová scéno,“ vzkázal Nate Diaz na svém IG profilu. Rodák ze Stocktonu tedy očividně změnil názor.

„Jorge vyhrál, ale oba jsme chtěli ukončení. Jediná věc, kterou teď chci, je dát si to znovu. Plně se na to zaměřím. Bohužel však cítím nějaký ojeb. Vím, jak tahle hra funguje. Tohle všechno jsem dokázal já. Dostal jsem sem prezidenta. Věřím, že by bylo fér, pokud se Jorge nerozhodne udělat nějaký další krok, abych dostal svou odvetu. Udělám vše dobře, nastoupím připravený a uvidíme, co bude,“ prohlašoval Diaz na po-turnajové tiskové konferenci. V daný moment toužil po odvetě, ale očividně si byl vědom toho, že by jí nemusel dostat.

Jorge Masvidal

Prezident UFC Dana White případnou odvetu překvapivě odmítal. Je možné, že se hned po turnaji rozjela hra, jejímž cílem bylo Diaze dostat „do latě“. Doposud si totiž Diaz relativně dělal, co chtěl. Ve chvíli, kdy projevil vážný zájem o odvetu, však vedení UFC možná vycítilo příležitost, jak na Diaze získat páku. Nebylo by tedy překvapením, kdyby UFC věc podalo tak, že Diaz dostane odvetu s Masvidalem jen v případě, že absolvuje třetí zápas s McGregorem, který doposud odmítal.

Samozřejmě se jedná jen o spekulaci, ale odmítání odvety, která by znovu přilákala obrovské množství pozornosti, tedy by i vydělala obrovské množství peněz, by tomu nahrávalo.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/02/nate-diaz-o-moznem-konci-kariery/


Tak či tak se Diaz rozloučil, což může znamenat, že ho nějakou dobu a možná už nikdy neuvidíme. „Možná skončím a nebo vezmu další zápas, pokud se objeví správný soupeř. V minulosti byl problém v tom, že se mnou vedení nejednalo tak, jak si zasloužím. Jsem v téhle hře už roky,“ předesílal Nate před zápasem. Po posledním duelu s Conorem McGregorem trvalo 3 roky, než se vrátil zpět, aby se utkal s Pettisem. Jak dlouho budeme čekat nyní? A dočkáme se vůbec?

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *