Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Makhmud Muradov zpět v UFC oktagonu ještě tento rok!

Makhmud Muradov zpět v UFC oktagonu ještě tento rok!

Makhmud Muradov na konci září absolvoval úspěšnou premiéru v rámci nejprestižnější MMA organizace na světě. Navzdory krátké přípravě totiž na turnaji v Kodani dokázal na body porazit zkušeného Itala Di Chirica. Stal se tak vůbec prvním zástupcem České republiky, který dokázal v UFC premiéře uspět. Karlosi Vémolovi, Viktoru Peštovi ani Lucii Pudilové se to totiž nepodařilo. Hned po bitvě Mach mluvil o tom, že by se rád vrátil do boje ještě do konce roku 2019. To se mu nakonec splní!


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/20/makhmud-muradov-zahajil-pripravu-na-dalsi-ufc-zapas/


Hned po souboji s Italem Makhmud Muradov mluvil o tom, že by se na začátku listopadu rád představil na turnaji v Moskvě, kde by se na něj mohlo přijít podívat velké množství fanoušků. Z těchto plánů však velice brzy sešlo, protože karta na turnaj už byla víceméně sestavená a Mach do ní nechtěl zasahovat. Soustředil se tedy na začátek roku 2020, „Ptáte se mě, kdy mám další zápas. Právě jsem začal přípravu a už jednáme s UFC. Další zápas se bude konat cca začátkem roku leden nebo únor. Zatím nevím, kde ani proti komu. Moc vám všem děkuji za vaši podporu vážím si vás všech, přeji krásnou neděli.“

I tento plán se však změnil. Mach totiž přijal další short notice zápas, „Chci zápasit a nikdy necouvám“. Na začátku prosince se tak představí na turnaji UFC on ESPN 7 ve Washigtonu. Tomu vévodí bitva těžkých vah Overeem vs Rozenstruik. Ve chvíli, kdy tento článek vzniká, tedy 6.11., do zápasu zbývá něco málo přes měsíc. Kemp na další zápas Mach zahajoval na konci října, takže má celkem na přípravu zhruba měsíc a půl. To je samozřejmě lepší než před Kodaní, kdy měl jen necelé 2 týdny, ale úplně ideální to není.

Makhmud Muradov

Makhmud se však výzev nebojí, naopak je s radostí přijímá. Machovým soupeřem bude Trevor Smith, který už v UFC odzápasil 11 duelů. Aktuálně má však na svém kontě 2 prohry v řadě (Cummings, Theodorou), takže by mohl být „hratelným“ soupeřem.

Vzhledem k místu konání turnaje by se na Macha mohl zajít podívat i legendární boxer Floyd Mayweather. S tím se Makhmud seznámil na jedné pražské akci a nakonec z toho bylo velké přátelství.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/10/jak-se-makhmud-muradov-seznamil-s-floydem-mayweatherem/


 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *