Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Attila Végh je o dva levely výš, než Pešta,“ říká Karlos Vémola

„Attila Végh je o dva levely výš, než Pešta,“ říká Karlos Vémola

Karlos Vémola má před sebou dlouho očekávaný souboj s Attilou Véghem. Ten bude hlavním tahákem blížícího se turnaje OKTAGON 15, který se koná už v sobotu 9.11. v pražské O2 aréně. V jednom z posledních rozhovorů s Michalem Hrdličkou se však rozpovídal o druhém Čechovi v UFC Viktoru Peštovi. O vzájemném zápase s Peštou se totiž taky delší dobu mluví, ale zatím to nevypadá, že bychom se ho měli dočkat.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/16/co-nabidne-turnaj-oktagon-15/


„Já si myslím, že zrovna ten Pešta by si měl uvědomit, co chce, kam jde, nebo co bude dělat. Pořád tady vykřikuje, že se mnou chce zápasit, a že bude zápasit v 93. Ještě ani jednou do té váhy neshodil. Nikdy neměl ani jeden zápas v té 93 a teď má takové řeči,“ reagoval Karlos Vémola na Peštovo vyjádření, který mluvil o tom, že si Terminátor vybírá hlavně postojáře, kteří mu stylově vyhovují.

„Já si myslím, že posledních pár zápasů to nebylo něco, že bych vyzýval já. Byl to Kincl, který vyzýval mě. Můžou se zeptat všech promotérů, ať už Novotného, nebo těch předtím. Já zápasím s kýmkoliv, koho přede mě postaví. Jak si můžu vybírat soupeře, když chtěli Pína, tak měli Pína. Potom chtěli Kincla, tak měli Kincla,“ vysvětlil Karlos, že bojoval s takovými soupeři, které mu soupeři nabídli. 

Karlos naposledy prohrál v srpnu 2015, kdy jej ukončil aktuální UFC zápasník Jack Hermansson. Od té doby Karlos nasbíral 11 výher s tím, že nejvíce mu dal asi zabrat Patrik Kincl a následně i Moise Rimbon, „Já, když jsem chtěl soupeře, tak jsem nastoupil proti šampionovi Phoenixu, kterého jsem porazil. To bylo první kolo za posledních 6 let, které jsem prohrál, protože třetí kolo jsem s ním prohrál v Bratislavě tenkrát. Teď Attila Végh. Já si vyberu Attilu Végha a on mi chce říkat, že já si vybírám soupeře?

V Československu není lepší soupeř než Attila Végh. Attila Végh je o dva levely výš než Pešta. Já si myslím, že takové věci říká jen proto, aby byl zajímavý. Sám by si měl rozmyslet, co od svojí kariéry dál chce. Jestli chce jít 93, tak by měl ukázat lidem, že do ní umí shodit. Ještě se mu to nikdy nepovedlo. Nebo jestli chce chodit těžkou váhu a mít blbý kecy.“

Vémola vs Pešta nedopadne?

Viktor Pešta původně avizoval přestup do polo-těžké váhy. Poté se však objevila nabídka na titulový zápas v těžké váze, které Viktor samozřejmě neodolal. Je tedy možné, že se cesty obou borců rozdělí. Karlos se totiž netají tím, že by chtěl po souboji s Attilou zamířit do střední váhy, kde by se rád stal šampionem. Tam za ním Pešta asi neshodí.

Úvodní foto via Barbora Reichová (isport)

Tags:
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *