Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Je to až celosvětová událost,” říká Novotný o OKTAGON 15

“Je to až celosvětová událost,” říká Novotný o OKTAGON 15

Promotér a spolu-majitel organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný společně se svým týmem dokončuje přípravy na blížící se turnaj OKTAGON 15. Tomu vévodí dlouho očekávaná bitva Karlos Vémola vs Attila Végh. I díky ní se jedná o obrovskou událost, která překračuje hranice CZ/SK MMA scény.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/16/co-nabidne-turnaj-oktagon-15/


“Nejde jen o ten zápas, jde o turnaj jako takový. Spousta promotérů přijde, spousta z nich se ohlásila a mnoho, jako tradičně, ne. Vysílat budeme do 12 zemí včetně Ameriky a arabských států i evropských a zpětně se to vysílá dál. Dá se říci, že to je až celosvětová událost,” odpověděl Ondřej Novotný serveru Refresher na otázku, zda bude mít souboj Vémola vs Végh světovou úroveň.

Michal Martínek vs Viktor Pešta

Akce OKTAGON 15 však není jen o Vémolovi a Véghovi. Startovka totiž nabízí i další zajímavé zápasy. Hned hlavní titulový před-zápas Michal Martínek vs Viktor Pešta nabídne hodně zajímavou podívanou. Historicky prvního šampiona organizace OKTAGON MMA Martínka totiž čeká první obhajoba, ve které se střetne s favorizovaným Peštou, který v minulosti okusil i UFC, kde změřil síly se světovou špičkou těžké váhy.

Atraktivní výkony se očekávají i v duelech, ve kterých se představí Gábor Boráros, Miloš Petrášek, Robert Bryczek, Mateusz Legierski, Jakub Bahník, Jakub Běle a další.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/06/oktagon-15-analyza-tipy-soutez-bonus/


Risk je zisk

S ohledem na téměř 20 000 prodaných míst, jejichž cena se pohybovala v řádu tisíců až desetitisíců, půjde o nejvýdělečnější turnaj organizace OKTAGON MMA, “Suverénně, a to široko daleko v historii bojových sportů ve střední Evropě, tedy kromě Polska.” Očekává se tedy zajímavý zisk, “Když si spočítáte ceny za lístky a všechny náklady, tak je jasné, že i když utratíme za něco obrovské peníze, tak i vzhledem k tomu, že je vyprodáno, nám, konečně, nějaké rozumné a podle nás zasloužené peníze zůstanou. Sice musíme z něčeho žít, ale doteď jsme všechny peníze investovali, rozšiřovali jsme tým, investovali jsme do nákupu nových shows a technologií. A do toho, abychom momentálně mohli říci, že jsme nejsledovanější sportovní organizace na v Česku a na Slovensku. Suverénně. Nyní si myslím, že po čtyřech letech od spuštění projektu a po třech od prvního turnaje, bychom si mohli poslat nějaké peníze na vlastní účet.”

Pro fanoušky si organizace připravila i vlak, který je vypraven speciálně při příležitosti turnaje OKTAGON 15. Na vážení a následně i pro VIP hosty turnaje budou k dispozici Karolina Kowalkiewicz a Jimi Manuwa, jejichž kariéry jsou úzce spjaté s organizací UFC.

Turnaj OKTAGON 15 bude možné sledovat na místě, skrze PPV nebo od 19:30 na O2 Tv Sport.

Zdroj: Refresher + Sport.cz

Úvodní foto via BlackArt

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *