Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Jdu pro další vítězství,“ říká Makhmud Muradov

„Jdu pro další vítězství,“ říká Makhmud Muradov

Jako prvnímu českému zástupci se mu podařilo uspět v UFC premiéře. Navzdory jen dvoutýdenní přípravě totiž v Kodani na body zdolal Itala Di Chirica. Nyní má před sebou Makhmud Muradov další UFC bitvu, do které však znovu nepůjde s plnou přípravou. Kývl totiž na souboj se Smithem, který se koná už na začátku prosince ve Washingtonu.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/07/makhmud-muradov-zpet-v-ufc-oktagonu-jeste-tento-rok/


„Chci zápasit. Nikdy necouvám a beru vše. Makám každý den. Soupeř je porazitelný. Jdu si pro další vítězství. Hlavní je, že mi dali rychle zápas, za což jsem moc rád,“ těší se Makhmud Muradov z blížící se bitvy. Na tu dojde první prosincový víkend ve Washingtonu na akci UFC on ESPN 7. Na turnaji se společně s Makhmudem představí Alistair Overeem, Stefan Struve, Ben Rothwell, Aspen Ladd, Carlos Condit, Mickey Gall, Thiago Alves a mnozí další.

Makhmud Muradov

Zápas se odehraje ve střední váze, ve které, dle smlouvy, musí Muradov setrvat minimálně do března, „Uvidíme, co bude dál, ale zatím jsem v pohodě ve střední váze. Beru cokoliv mi nabídnou. Hlavně, že je další zápas.“ Následně se nabízí možný přestup do nižší welterweight divize, „Dělal jsem 80-81 a bylo to v pohodě. Těch 77 nebude velký problém.“

Když Mach říká, že je soupeř porazitelný, tak má rozhodně pravdu. Trevor Smith v průběhu své kariéry padl hned devětkrát. Pětkrát byl dokonce ukončen před limitem via KO/TKO nebo na submisi. Sám naposledy někoho ukončil v polovině roku 2012. Aktuálně má navíc na svém kontě 2 prohry v řadě, takže je jasné, že jde o poměrně „hratelného“ soupeře.

Makhmud Muradov vs Trevor Smith

Makhmud si bude muset dát největší pozor hlavně na soupeřovu zem. Smith je totiž zkušený wrestler, který během studií posbíral nejeden úspěch. Devět z celkových patnácti výher získal skrze nějakou submisi, což mluví samo za sebe. Muradov tedy bude muset odmítat takedowny, na což se v přípravě určitě hodně zaměří.

Nyní je však Mach v Moskvě, kam byl vedením UFC pozván jako host v souvislosti se sobotním turnajem. Původně se sice spekulovalo o tom, že by se mohl na akci představit, ale s ohledem na minimum času se na akci podívá alespoň jako čestný host. Hned po návratu ho určitě čeká intenzivní příprava, která bude tradičně probíhat v gymech MMA Monster a ANKOS MMA.

S ohledem na místo konání dalšího Machova zápasu je možné, že se přijde podívat i jeho kamarád Floyd Mayweather, se kterým se seznámil v Praze.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/10/jak-se-makhmud-muradov-seznamil-s-floydem-mayweatherem/


 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *