Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“V mé hlavě je jen vítězství,” vzkazuje Vojto Barborík

“V mé hlavě je jen vítězství,” vzkazuje Vojto Barborík

Reprezentant OFA gymu Vojto Barborík se vrací do organizace OKTAGON MMA, aby se představil na doposud největším turnaji OKTAGON 15 v pražské O2 aréně. Vojto aktuálně drží sérii sedmi výher v řadě, na kterou bude určitě chtít navázat. V hlavě má totiž jediné – vítězství!


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/16/co-nabidne-turnaj-oktagon-15/


Ahoj Vojto, nějakou dobu se o tobě mluvilo, jako o možné posile organizace KSW, ale nakonec jsi zamířil do OKTAGOnu. Co od tohoto angažmá očekáváš?

“Ahoj všichni. Od OKTAGONu příští rok očekávám víc zápasů, kvalitní zahraniční soupeře a určitě i mojí propagaci směrem k lidem, takže celkový kariérní posun. KSW bylo a stále je ve stádiu řešení. Byly i 2 nabídky na zápas, ale nakonec z nich sešlo. Tento rok jsem zápasil jen jednou, takže už nemůžu čekat.”

Čeká tě zápas, který proběhne před 20 000 lidmi. Těšíš se na to, nebo si myslíš, že takové akce přináší více tlaku?

“Já se na to moc těším a tímto bych chtěl poděkovat organizátorům OKTAGONu, že jsem dostal takovou příležitost. Neumím si úplně představit, co to se zápasníkem může udělat, protože jsem zatím zápasil před 3 000 lidmi. Myslím si, že mě to povzbudí. Diváci budou na mojí straně a poženou mě k vítězství.”

Vojto Barborík vs Sasha Belov

Tvůj soupeř Belov od prohry v profesionální MMA premiéře zatím neprohrál. Aktuálně má na svém kontě 4 výhry v řadě. Co od něj očekáváš?

“Očekávám, že to nebude jednoduchý soupeř. Je velmi pohyblivý a má dobrý striking. V mé hlavě je však jen vítězství a víra v to, co každý den pro vítězství dělám, všechno to odříkání. Nikdy jsem se necítil lépe.”

Vojto Barborík

Vojto na turnaji OKTAGON 2

V minulosti ses představil na turnaji OKTAGON 2. Co říkáš na posun, který organizace za těch pár let udělala?

“Vidím v tom obrovský posun. OKTAGON určitě vyrostl na evropskou až světovou úroveň. Kvalita event od eventu stoupá. Jsem rád, že toho mohu být součástí.”

Vojtu můžete sledovat na jeho IG profilu.

OKTAGON 15

Turnaj OKTAGON 15 je možné sledovat přímo na místě, skrze PPV a nebo od 19:30 na stanici O2 Tv Sport.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *