Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

OKTAGON 15: Analýza, Tipy, Soutěž + Bonus

OKTAGON 15: Analýza, Tipy, Soutěž + Bonus

Ve spolupráci se sázkovou společností Maxi-Tip Vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na očekávaný turnaj OKTAGON 15: Vémola vs Végh, který se uskuteční 9.listopadu v pražské O2 aréně.

Na turnaj OKTAGON 15 jsme si pro Vás připravili soutěž, ve které stačí mít účet u společnosti Maxi-Tip, vsadit tiket alespoň za 200,- a správně tipnout tři zápasy z tohoto turnaje. Pokud Vám tiket vyjde pošlete nám ho a první tři se můžou těšit na vouchery v hodnotě 500,- 300,- a 200,-.

Navíc pro nové klienty máme bonus – při vložení 500 Kč dostanete druhých 500 Kč zdarma. Bonus bude aktivní při zaregistrování přes tento odkaz: https://www.maxitip.cz/cs/registrace/?c=OGR

Vémola vs Végh – Zápas skončí na body 2,20

Důležitým faktorem je, že hlavní zápas byl vypsán pouze na tři kola. Kvůli důležitosti utkání bude na obou stranách, minimálně zpočátku, patrný trochu opatrnější přístup. Je jasné, kdo bude chtít držet zápas v postoji a kdo se bude chtít co nejrychleji přesunout na zem. O průběhu utkání bude rozhodovat začátek prvního kola. Pokud se Vémolovi hned v úvodu podaří dostat Végha pod sebe a kontrolovat zvedání, bude mít v dalších kolech fyzicky navrch. Jestli se ale Végh s úvodním tlakem vypořádá, mohlo by to Vémolu stát hodně sil, což se projeví v dalších fázích zápasu. Nicméně jsem toho názoru, že si Vémola zápas pohlídá a vyhraje jednomyslným rozhodnutím. Submisemi by zkušeného Végha neměl ohrozit, ten k nim zase nebude mít kvůli dominantnímu wrestlingu mnoho příležitostí. Zápasníci mají opačné postoje a tak bude pro Vémolu Véghova přední noha ještě o něco víc na dosah.

Petrášek vs Christensen – Počet kol -2.5 kola 1,85

Po dvou nevydařených duelech s Jeremy Kimballem si dal Miloš Petrášek na nějakou dobu pauzu od zápasení a po osmi měsících se vrací zpátky do oktagonu. Jeho soupeřem bude sice i tentokrát bývalý UFC bojovník, ten už ale prochází závěrečnou fází kariéry. Joachim Christensem oslaví ve čtvrtek už 41. narozeniny a v posledních pěti zápasech skončil pouze jednou se zdviženou rukou. Aktuálně drží šňůru tří porážek, všechny v prvním kole (2x KO, 1x submise). To vše dohromady trvalo pouhé 4 minuty a 4 sekundy. Nezapomínejme, že Petrášek nedrží jediné vítězství na body a vždy se snaží jít pro finish. Proto se nabízí i o něco riskantnější sázka na -1.5 kola s krásným kurzem 2,95.

Borároš vs Brito – Zápas skončí KO/TKO 1,45

Gábor pro tvrdou ránu nejde daleko a jeho zápasy většinou končí před časovým limitem. Brito je podobný případ, ale bohužel v jiné váze. Celou svojí kariéru zápasí v lehké váze a nyní ho čeká souboj ve welteru, kde by měl mít silově navrch Borároš. Ten se může spolehnout hlavně na svojí výbušnost, která podle nás v prvním kole rozhodne. 

Bryczek vs Leandro Silva – Vítěz Silva 2,52

Robert Bryczek se do oktagonu vrátil po tříleté pauze a dokázal na body porazit Mateho Kertesze. Nyní se ovšem postaví asi nejvíce podceňovanému a zároveň nejzkušenějšímu zápasníkovi z celé karty (pokud nepočítáme hlavní zápas). Silva má bohaté zkušenosti z UFC, kde nasbíral bilanci 3-4-1NC, a z velkých evropských zápasů v ACA. Navíc jako správný Brazilec je se svým černým pásem BJJ nebezpečný i na zemi, která by polskému zápasníkovi nemusela vyhovovat. 100% favorit samozřejmě není, ale vzhledem ke kurzu se sázka na Silvu vyplatí zkusit.

Barborik vs Belov – Počet kol -2.5 kola 1,90

Vojto Barborík je výborný grappler, který svoje zápasy nejraději ukončuje na submise. Hned 7 z 10 výher je právě na submisi. Nedávno prošel kempem polské organizace KSW a už to vypadalo, že se obě strany dohodnou, ale Barborík nakonec potřeboval zápasit a tak se vrátil do organizace Oktagon. Bělov většinu svojí kariéry stravil v bantamové váze. Teď bude stát proti soupeři, který je o dost větší a hlavně zkušenější. V tomto případě zápas nedojde k bodovým rozhodčím. Zajímavě se jeví i sázka, že zápas skončí kapitulací v kurzu 2,22.

Radim

Maxitip

Pavel

Honza

Celková úspěšnost tipů z minulých turnajů:

Radim 251 z 412 (60,92%)

Pavel 250 z 412 (60,68%)

Honza 129 z 202 (63,86%)

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *