Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

„Bude to válka už od začátku,“ předpovídá Jakub Běle

„Bude to válka už od začátku,“ předpovídá Jakub Běle

Na Štvanici se proti Brožovi vítězně vrátil „zpět domů“. Nyní Jakuba Běleho čeká v rámci organizace OKTAGON MMA další zápas. Ten proběhne na turnaji OKTAGON 15, kde se mu postaví rozjetý David Hošek, který poslední dva soupeře ukončil hned v prvních kolech. Kuby jsme se ptali, jak se na zápas těší a co od něj očekává.


Turnaj OKTAGON 15 má kompletní startovku


Ahoj Kubo, na Štvanici ses vracel zpět do OKTAGONu a teď budeš zápasit na prozatím největším turnaji, který navštíví téměř 20 000 lidí. Jaký je to pocit?

„Je to jako splněný sen. Už dlouho jsem si to přál zápasit v O2 a když jsem se vracel do OKTAGONu, říkal jsem si, že až vyhraju, mohl bych i zabojovat o ten zápas tam. No a najednou z toho smolaře mám nějak dost štěstí. Původně jsem myslel, že když se tam dostanu, tak s jiným soupeřem, ale toho se taky nejspíš dočkám, jen jinde.“

Jakub Běle vs David Hošek

Poslední zápas jsi ukončil velice rychle. Podobným stylem se v posledních zápasech dařilo i Davidu Hoškovi. Jaký zápas očekáváš? Budete na začátku spíš opatrnější, nebo čekáš válku hned od začátku?

„Já nikdy na nic moc nečekám a David taky ne, takže je mi jasný, že to bude válka už od začátku a na to se těším.“

OKTAGON nově představil žebříčky. Je to pro tebe určitá dodatečná motivace šplhat v nich směrem k titulu?

„Určitě je to velká motivace. Vždy si dávám ty nejvyšší cíle, takže určitě budu chtít stoupat v žebříčku až nahoru. Kdo ví, třeba do roka už bude v OKTAGONu i titul střední váhy.“

Jakub Běle

CzechFighters

V Penta gymu se na svůj titulový zápas připravuje i Viktor Pešta. Budete teď ve finále nějak spolupracovat, nebo se už jen dolaďuje a je to o tom se hlavně nezranit?

„Trénovali jsme spolu na začátku přípravy, když tu Viktor ještě byl. Pak odletěl a ten poslední týden už je to taková udržovačka, že se ani nepotkáme.“

Na turnaji OKTAGON Prime 2 tě vyzval Vašek Mikulášek. Stejně tak se v případe výhry nabízí možná odveta s Milanem Ďatelinkou. Myslíš teď na takové věci, nebo je primární Hošek a vše další se bude řešit až potom?

„Beru zápas po zápase, takže až vyhraju, potom budu řešit, co dál. Ale nějaké nápady už samozřejmě máme.“

Jakub Běle tak má před sebou zajímavou výzvu, která by ho v případě výhry mohla výrazně posunout směrem k titulové bitvě. Aktuálně mu totiž v žebříčku střední váhy patří čtvrté místo.

Kubu můžete sledovat na jeho IG profilu.

OKTAGON 15

OKTAGON 15

Turnaj OKTAGON 15 můžete sledovat přímo v hale, skrze PPV, nebo od 19:30 na stanici O2 Tv Sport.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *