Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Jdu si to užít,“ vyhlíží Miloš Petrášek návrat do oktagonu

„Jdu si to užít,“ vyhlíží Miloš Petrášek návrat do oktagonu

Blížící se turnaj OKTAGON 15 nabídne i jeden zajímavý návrat. Po dvou porážkách v řadě se totiž vrací oblíbený Miloš Petrášek. Meloun změří síly s dalším UFC veteránem. Tentokrát však nepůjde o Kimballa, ale o Dána Christensena, který v minulosti porazil i Německého Terminátora Puetze. Kde se Miloš připravuje na zápas a jak svého soupeře hodnotí? To se dozvíte v našem dalším rozhovoru.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/16/co-nabidne-turnaj-oktagon-15/


Miloš Petrášek ANKOS

Jak probíhá příprava? Společně s Martínkem, Machem a Štáfkem se přesunul do ANKOS. Proč zrovna Polsko? Byla šance i do Tristar ve Švédsku, kde už jsi v minulosti trénoval?

Přípravu si doslova užívám. Polsko jsme si vybrali, protože každý ví, že Poláci jsou jedni z nejlepších zápasníků a není to od nás až tak daleko. Tristar jsme zvažovali taky, ale oproti Polsku je Švédsko opravdu drahé a ten rozdíl v kvalitě sparringu nepociťuji, takže jsem hrozně rád za to, že můžeme trénovat v tak kvalitním gymu, jako je ANKOS MMA.

Miloš Petrášek

Jak moc tvou přípravu ovlivnila nedávná svatba, ať už pozitivně nebo negativně?

Vůbec ne. 11 dní není taková doba na to, aby jsem vypadl z formy. Navíc já i tam chodil každé ráno běhat a jel jsem v rámci možnosti fyzičku, takže když jsem se vrátil, tak jsem na tom byl možná ještě lépe, než když jsem odjížděl. A to i ve sparringách.

Miloš Petrášek vs Joachim Christensen

Fanoušci tvého soupeře dost kritizovali. Podobné to však bylo i před souboji s Kimballem. Co si o něm myslíš ty? Počítám, že nějaké podceňování nehrozí?

Je to veterán UFC, který se v zápasech postavil opravdovým řezníkům. Dobře, možná nedokázal vyhrát, ale ukaž mi jednoho z těch odborníků, který by se tam postavil. Nepodceňuji nikdy nikoho a rozhodne ne black belt, který je o půl hlavy vyšší než já.

Miloš Petrášek

Po dvou porážkách v řadě nastoupíš před téměř 20 000 lidmi. Připravuješ se nějak i po mentální stránce? Cítíš tlak, nebo si naopak jdeš užít, že se vracíš do boje?

Upřímně si to jdu užít a jedinému, komu budu něco dokazovat, jsem já sám. Tlak necítím, od toho jsou na té kartě jiné zápasy. Já jsem tam jen křoví a v takových zápasech dokážu předvést nejvíce. Ale když si představím 20 000 lidi na místě, tak je to totální masakr.

Co jsi vlastně po neúspěšné odvetě s Kimballem dělal? Na nějakou dobu ses totiž dost odmlčel.

Zkoušel jsem McDonaldovou dietu, abych měl tu vanu s tou ránou, ale pak jsem viděl, že to fungovalo asi jen na mě a tak jsem se vrátil zase ke kuřeti s rýží.

OKTAGON 15

Jak sledovat?

Turnaj OKTAGON 15 můžete 9.11. sledovat přímo v hale, skrze PPV a nebo od 19:30 na stanici O2 Tv Sport.

Foto via IG Miloš Petrášek + OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *