Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Prohrál jsem s o třídu slabším soupeřem,” vzkázal Tripšanský. Le Sy reagoval

“Prohrál jsem s o třídu slabším soupeřem,” vzkázal Tripšanský. Le Sy reagoval

Proběhnuvší turnaj OKTAGON Prime 2 nabídl celou řadu skvělých zápasů. Mezi to nejlepší lze zařadit souboj Tripšanský vs Le Sy. V tom se Tripšanskému dařilo soupeře tvrdě trefovat. Byl to však právě Denis, kdo šel ve druhém kole tvrdě k zemi po Le Syho ukázkovém kopu na hlavu.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/27/oktagon-prime-2-zapasy-video/


“Nebudu se nikomu omlouvat, protože nemám za co. Bohužel v tomto sportu vždy nevyhraje ten lepší. Prohrál jsem s o třídu slabším soupeřem. Ve dvou kolech jsem nebyl ohrožený ani na sekundu, ale moje soustředění v průběhu zápasu polevovalo. Nechal jsem se nachytat na přesně to, co jsem čekal. Mám od vás milion zpráv, ale nestíhám odepisovat každému, takže stručně. Jsem v pohodě, nemám ani jednu modřinu. Děkuju všem za podporu. Prohrál jsem, ale jak se říká Win or Learn. Já jsem se poučil. Vím na čem dál pracovat,” vzkázal Denis Tripšanský na svém IG profilu.

Denis má na svém kontě v rámci organizace OKTAGON MMA dva pěkné zápasy. Bohužel pro něj ten první skončil remízou a druhý dokonce tvrdou prohrou. Jeho zklamání je tedy pochopitelné.

Narážka na kvalitu soupeře však samozřejmě nezůstala bez odezvy, “Cítím, že bych se k tomu měl vyjádřit. Denis, v postoji jsi měl navrch, ale tohle není kickbox. Na zemi jsi nepředvedl nic, jen ses mě držel jak klíště. Ale přesto, první kolo jsi podle mě těsně vyhrál. Ve druhém kole jsi měl samozřejmě taky navrch, ale nebyl jsi ani blízko toho, mě ukončit.

Smyslem technik, které se učíme, je soupeře oddělat. Knockoutovat ho, zlomit mu končetinu nebo ho uškrtit. Aspoň u nás v gymu to tak je. To, že jsi rychlejší a přesnější neznamená, že jsi lepší fighter než já. NEJSI! Já jsem Tě přechytračil a uspal. Ve světě samurajů jsem Ti dopřál čestnou smrt, tak ji přijmi. Můj názor na Tebe se tvým vyjádřením nemění, respektuji Tě jako skvělého bojovníka. Spíš mě Tvé vyjádření mrzelo, pak i rozesmálo a teď už je mi víceméně ukradené,” reagoval Le Sy.

Uvidíme tedy, jakou bude mít turnaj OKTAGON Prime 2 dohru. Třeba se cesty těchto dvou bojovníků v budoucnu ještě protnou a my se tak dočkáme zajímavé odvety.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

  1. Ahoj 30/10/2019

    Za tohle mu tu posledni tecku mel dat

    Odpovědět
  2. psX 01/11/2019

    Lepší vyhrál.

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *