Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jozef Wittner se vyjádřil k neúspěšné bitvě

Jozef Wittner se vyjádřil k neúspěšné bitvě

S ohledem na zranění Ryšavého byl hlavním zápasem proběhnuvšího turnaje OKTAGON Prime 2 duel Jozef Wittner vs Máté Kertész. Očekávala se poměrně vyrovnaná bitva, ale souboj naprosto ovládl druhý jmenovaný. Ten aspiranta na titul ukončil v čase 4:59 a připsal si tak důležité vítězství. Wittner, který zaznamenal druhou prohru profesionální kariéry, však nevěší hlavu.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/27/oktagon-prime-2-zapasy-video/


“Dnešný zápas som bohužiaľ prehral na konci prvého kola. Ťažko hľadať slová keďže je to ešte čerstvá emócia. Súper bol veľmi dobre pripravený a vôbec to dnes nešlo. Výborne triafal jab, skvelé uhloval a ja som si pri prvom kope zranil nohu, vôbec som sa nevedel uvoľniť, bol som ako z kameňa. Nevyšlo to a jemu patrí uznanie za perfektný výkon. Ďalej si musím zrovnať veľa vecí v hlave, čo sa týka aj môjho drastického zhadzovania, či mi to vôbec do budúcna stojí za to ísť až do takých zdravotných extrémov atď… Zároveň Vám ďakujem všetkým, čo ste mi držali palce a prišli ste ma podporiť. Vážim si vaše správy, veľmi ma to teší aj keď ma tá prehra mrzí o to viac, že som Vás nepotešil,” vzkázal Jozef Wittner na svém IG profilu.

Jozef před zápasem očividně absolvoval hodně náročné shazování. Na splnění váhového limitu dokonce potřeboval dva pokusy. Je tedy možné, že ho příště uvidíme ve střední váze, ve které už v minulosti působil.

Wittnerův výkon samozřejmě vyvolal různé reakce. Ne vždy byly pozitivní, často očividně až přehnané, na což Jozef reagoval, “Pro ty, kteří mi píšete kokotiny. Cítím se silný. Cítím se ještě silnější, než jsem byl předtím. Pokud s tím máte problém, tak víte, kde bydlím, a kde trénuji.”

V případě výhry by se Wittner zařadil mezi možné vyzyvatele pro šampiona Davida Kozmu. Takhle se však do fronty dostal Kertész. Společně s ním pomýšlí na titul i Bryczek, kterého uvidíme v O2 aréně na turnaji OKTAGON 15. Stejně tak se asi bude hlásit o odvetu i Gábor Boráros.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *