Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

UFC Singapur: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Singapur: Analýza, Tipy a Sázky

Ve spolupráci se sázkovou společností Maxi-Tip Vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj UFC Fight Night 162: Maia vs Askren, který se koná v Singapuru.

Dnes vám přínášíme UFC tipy redakce od Radima, Pavla a kurzovou analýzu nově obstará Honza, který na Instagramu spravoval úspěšnou stránku MMA Planet a nyní se přidává k týmu MMA Shorties. Přejeme hodně štěstí při tipování.

Navíc pro nové klienty máme bonus při vložení 500 kč dostanete druhých 500 Kč zdarma. Bonus bude aktivní při zaregistrování přes tento odkaz: https://www.maxitip.cz/cs/registrace/?c=OGR

Askren Maia – Vítěz Maia 2,38

Není to ani půl roku co Ben Askren utrpěl vůbec první profesionální porážku a ne ledajakou. Nejen, že Jorge Masvidal zaznamenal nejrychlejší KO v historii organizace, dokázal při něm vyprodukovat možná největší sílu, co jsme měli možnost v UFC vidět, následné dva údery už nebyly nutné, ovšem i ty padly plnou silou a navíc dominantní rukou.  Slýchám často názor, že Maia měl problém s wrestlery a proto by měl i Askren bez problémů dominovat. Musíme si ale uvědomit, že všichni z těchto wrestlerů (Woodley, Usman, Covington) se vyhýbali boji na zemi jak to jen šlo a spoléhali na svůj kvalitní postoj. To se u Askrena zkrátka stát nemůže. Demian Maia akceptuje na zemi jakoukoli pozici, nebrání se boji ze zad, protože je jen otázkou vteřin, než si najde možnost k přetočení soupeře (nejčastěji z halfguardu). Zápas by měl být ve většině aspektů hodně vyrovnaný. Maia bude mít nepatrnou výhodu v postoji a Askren si bude chtít udržet dominantní pozici na zemi, kam bude zápas chtít bezpochyby dostat. Kvůli zmíněným okolnostem favorizuji Maiu a zároveň předpokládám ukončení. Nabízí se tedy sázka na zápas  i na -4,5 kola s atraktivním kurzem 2,04.

Pavlovich vs Green – Vítěz Pavlovich 1,49

Pavlovich by měl v zápase potvrdit roli favorita a se svým soupeřem si poradit. Ovšem nebude to mít jednoduché Green je dvoumetrový pořízek, který svoji kůži nedá zadarmo. Green je výborný hlavně na zemi a na to si Pavlovich bude muset dát největší pozor. Pokud si ruský bijec zápas pohlídá v postoji, tak by to měl být on, kdo se bude radovat z vítězství. 

Salikov vs Staropoli – vítěz Salikov 1,59

Už podruhé se v tomto roce představí v UFC Muslim Salikhov, který v posledních 14 zápasech 13x zvítězil a posledních 12 výher ukončil před limitem (4 z posledních 5 knockoutů kopem z otočky). V posledním zápase ho prověřil zkušený Nordine Taleb, kterého ukončil nekompromisním knockoutem hned v prvním kole. I když je jeho soupeř na vítězné vlně, předpokládám, že si s ním Salikhov poradí a ukončí zápas před limitem.

 

Radim

Pavel

Honza

Celková úspěšnost tipů z minulých turnajů:

Radim 237 z 399 (59,40%)

Pavel 238 z 399 (59,65%)

Honza 113 z 179 (63,13%)

TIP NA TIKET:

Tags:
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *