Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

OKTAGON PRIME 2: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON PRIME 2: Analýza, Tipy a Sázky

V pátek 25.října nás čeká druhý turnaj OKTAGON PRIME, kde nalezneme mnoho zajímavých zápasů. Můžeme se těšit na očekávaný souboj Mikulášek vs Zuzák nebo na hlavní zápas košické hvězdy Jozefa Wittnera s oblíbeným maďarským zápasníkem Maté Kerteszem. Na několik duelů jsme pro vás připravili i klasickou analýzu a tipy na sázky.

Na turnaj OKTAGON PRIME 2 jsme si pro Vás připravili soutěž, ve které stačí mít účet u společnosti Maxi-Tip, vsadit tiket alespoň za 200,- a správně tipnout tři zápasy z tohoto turnaje. Pokud Vám tiket vyjde pošlete nám ho a první tři se můžou těšit na vouchery v hodnotě 500,- 300,- a 200,- od společnosti Maxi-Tip.

Navíc pro nové klienty máme bonus při vložení 500 kč dostanete druhých 500 Kč zdarma. Bonus bude aktivní při zaregistrování přes tento odkaz: https://www.maxitip.cz/cs/registrace/?c=OGR

Maxi-tip, Viktor Pešta

Wittner vs Kertesz – vítěz Wittner 2.20

Jozef Wittner v posledním zápase jasně porazil nebezpečného Adama Horvátha, kterého ukončil ve druhém kole a nyní ho čeká další maďarský zápasník Mate Kertesz. Ten se v rámci organizace OKTAGON představil ve čtyřech duelech a jeho bilance je 2-2. V tomto zápase půjde hlavně o to, jestli se Wittnerovi podaří vzít soupeře na zem, kde nejvíce dominuje a ukončuje zápasy. Kertesz nás ovšem několikrát přesvědčil (hlavně v zápase s Kozmou), že dostat ho na zem není rozhodně nic jednoduchého. Každopádně Wittner se představí na domácí půdě a rozhodně nebude chtít nic podcenit. Pokud si prosadí svojí strategii, tak bude mít Kertesz velké problémy. Možná je Kertesz lehkým favoritem, ale vzhledem k pěknému kurzu, která se vyplatí vyzkoušet, tedy lehce favorizuji Jozefa Wittnera.

Mikulášek vs Zuzák – vítěz Mikulášek 2.21

Braňo Zuzák zůstává po třech zápasech zatím neporažen, ale že by svými výkony nějak oslňoval, to se říci nedá. Ovšem, když už svého soupeře dostane na zem, tak dokáže zápas dobře kontrolovat. Bohužel, stále mi u něj chybí větší aktivita a efektvita. Vašek Mikulášek je střelec a do zápasu nejspíše vlétne svým obvyklým způsobem a půjde po rychlém ukončení. Navíc na dnešním vážení vypadal opravdu v dobré formě. V jeho prospěch hovoří také větší zkušenosti, a proto věříme, že se Mikulášek vrátí zpět na vítěznou vlnu.

Sutka vs Dyk – vítěz Dyk 1,9

Matuš Šutka je zajímavý zápasník z vyhlášeného OFA gymu, který vyníká hlavně svým wrestlingem. To ukázal i v zápase proti Kouhoutovi, ale na vítězství to nestačilo. A podobný průběh by mohl mít i zápas s Jakubem Dykem, který bude tlačit hlavně v postoji. Dyk všechny čtyři výhry nasbíral před limitem, ale Šutka ve svých zápasech ukazuje, že je velký držák. Nicméně Dyk je pro nás favoritem v tomto souboji a kurz 1,9 se určitě vyplatí.

Sokolovský vs Kalašnik – Vítěz Kalašnik 1,65

Sokolovský zatím zápasil převážně ve střední váze a nyní přechází do welterové váhy. Jeho největší předností je grappling, a tak tu máme opět souboj zem vs postoj. Kalašnik je výborný postojář z brňenského Jetsaam gymu, který má momentálně tři výhry v řadě. Pokud v souboji neudělá chybu a bude se v zápase držet v postoji, tak by měl Sokolovského porazit.

Radim

Pavel

Honza

Celková úspěšnost tipů z minulých turnajů:

Radim 230 z 390 (58,97%)

Pavel 231 z 390 (59,23%)

Honza 105 z 170 (61,76%)

TIP NA TIKET:

 

 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *