Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Jon Jones poslal vzkaz možnému vyzyvateli Reyesovi

Jon Jones poslal vzkaz možnému vyzyvateli Reyesovi

Šampion polo-těžké váhy Jon Jones, který tento rok stihl svůj titul hned dvakrát obhájit, vyhlíží dalšího soupeře. V poslední době si sice vyměnil několik ostrých vzkazů se šampionem střední váhy Adesanyou, ale mezitím mu v divizi vykrystalizoval další možný titulový vyzyvatel. Tím by mohl být zatím neporažený Dominick Reyes, který v posledním zápase dokázal tvrdě ukončit bývalého šampiona střední váhy Chrise Weidmana.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/15/jones-potrebuje-ne-israel-adesanya-jonese-veri-trener/


„Hodně lidí mlelo sračky, ale nakonec stejně padli. S tebou to bude úplně stejné,“ vzkázal Jon Jones Reyesovi. Ten se totiž o Jonesovi zmínil poté, co ukončil bývalého šampiona střední váhy Chrise Weidmana. Weidman přitom před zápasem prohlašoval, že výhrou nad Reyesem by si mohl vysloužit zápas s Jonesem, kterého by prý dokázal porazit. Nakonec však neprošel ani přes Reyese, který ho jednou ranou poslal k zemi, kde ho následně ukončil.

Dominick Reyes

Jon Jones sice před časem avizoval, že nás čeká oznámení jeho dalšího velkého zápasu, ale od té doby jsme se nic nového nedozvěděli. Chvíli se sice spekulovalo o Miocicovi, ale toho se vedení UFC chystá znovu napárovat s Danielem Cormierem. Jones však přestup do těžké váhy nevylučuje, „Měl bych počkat na vítěze duelu DC vs Stipe? Mezitím by se mohli tyhle polo-těžké váhy pobít mezi sebou a vybrat jednoho vyzyvatele. Stejně bych potřeboval nějaký čas, abych nabral svalovou hmotu.“

Na  třetí zápas Stipe Miocic vs Daniel Cormier však dojde až někdy v první polovině roku 2020. Miocic je totiž po operaci oka, které teď musí pořádně zahojit. Až poté se může vrhnout do tréninku, potažmo přípravy na další velký zápas. Jones by tak do té doby mohl stihnout ještě jeden zápas. S kým by se mohl utkat? Nabízí se právě Reyes, který v posledních zápasech dokázal porazit Weidmana, Oezdemira a OSPho. Zároveň je ve hře i Corey Anderson, kterého na turnaji UFC 244 čeká souboj s extrémně nebezpečným Walkerem. Podle toho, kdo vyhraje, by se nabízel i duel Reyes vs Walker/Anderson, který by finálně rozhodl o tom, kdo se utká s Jonem Jonesem.

Možností je očividně více, tak uvidíme, jak se situace v divizi vyvine.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *